Seduna Mobilya APK

sedunamobilya.shop

Google Playcom.sedunamobilshop.mobil
CategoryApps, Shopping
DeveloperTicimax
Version1.1 (1)
UpdatedApr 24, 2019 (11 months ago)
Installs100+

SEDUNA MOBİLYA LTD.ŞTİ. 2016 YILINDA OFİS MOBİLYALARI ÜZERİNE OPSİYONEL OFİS KOLTUKLARI ÜRETİMİ VE TİCARETİ İÇİN KURULDU.

KALİTE YÖNETİMİ; MALZEME , HAMMADDE KALİTESİ VE ÜRETİMDEKİ İŞÇİLİK KALİTESİNDEKİ HEDEF STANDARTI SÜREKLİ DENETLENEREK VE ELEŞTİRİLEREK GELİŞTİRİLMEKTE VE EN İYİYİ SUNMA İLKESİNE UYGUN HAREKET EDİLMEKTEDİR.

ÜRETİM SİSTEMİ; ÜRETİMDE OTOMASYAN VE MAKİNALAŞMANIN DEĞERİNİN FARKINDA OLMAMIZLA BİRLİKTE, HER GEÇEN GÜN FİRMAMIZIN KAPASİTESİNE UYGUN BİR BİÇİMDE YENİLENEREK ÜRETİM SİSTEMİNİ GELİŞTİRMEKTEYİZ.

TASARIM YÖNETİMİ; YENİLİKÇİ VE MODERN VİZYONA UYGUN GÜNÜMÜZÜN MODERN ÇEVRESİNİ YANSITAN MODEL TASARIMI ÇALIŞMALARIMIZA HER GEÇEN GÜN AYIRDIĞIMIZ ZAMAN VE BÜTÇEYİ ARTIRARAK YENİLİĞİ MUTLAK BİR DURUM HALİNDE DEĞERLENDİRİYORUZ.

ÇEVRE DUYARLILIĞI; ÇEVRE VE DOĞANIN ÖNEMİNİ KAVRAYARAK ZARAR VERİCİ MALZEME KULLANIMINDAN KAÇINARAK , DOLAYLI OLARAK VERİLEN ZARARLAR DEĞERLENDİRİLEREK ÇÖZÜM İÇİN GEREKLİ ARAŞTIRMALAR YAPILMAKTADIR.

SATIŞ SONRASI SORUMLULUK; VERDİĞİMİZ HİZMETLER İÇİNDE BELKİDE EN ÇOK ÖNEMSEDİĞİMİZ KONU OLAN SATIŞ SONRASI HİZMET SORUMLULUĞU , GELECEK VAAD EDEN MARKA OLMA HEDEFİMİZDEN DOLAYI , SATIŞTA GÜVENİN SÜREKLİLİK GETİRECEĞİNE İNANDIĞIMIZ İÇİN BİZİM VAZGEÇİLEMEZ VE KARLILIK VE ZAMANDAN HER TÜRLÜ ÖDÜN VERMEYE HAZIR OLDUĞUMUZ EN ÖNEMLİ ŞİRKET KANUNUMUZDUR.Email: info@sedunamobilya.shop

Latest Version

1.1 (1) Apr 24, 2019
armeabi-v7a, x86, ...Apr 24, 2019
Android TV, Tablet, ...Apr 24, 2019
icon
Seduna Mobilya
Download