ShikoTv 24 v5 - Shiko Tv Shqip icon

ShikoTv 24 v5 - Shiko Tv Shqip

1.5

Download ShikoTv 24 v5 - Shiko Tv Shqip APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.5 (5)
UpdatedFeb 18, 2019
DeveloperShiko Televizon 24 - Shqip Tv Live
IDcom.shikotv24_v5
Installs0+
CategoryApps, Entertainment

ShikoTv 24 v5 - Shiko Tv Shqip app

Tv Shqip Falas Ne Paisjen Tuaj

ShikoTv 24 eshte nje program qe ju mundeson qe te shikoni kanalet shqiptare live kudo qe te ndodheni ne bote, mjafton te keni internet dhe do mund te ndiqni kanalet shqiptare te televizioneve falas por edhe te atyre me pagese si dhe kanale te dedikuar per femije, filma, dokumentare, sport, muzik, etj.

Nese keni mundesi na vlersoni me 5 yje nqs ju pelqen ShikoTv 24 si dhe mos harroni ta shperndani me miqte tuaj dhe nese ndonje kanal nuk punon per momentin ju sugjerojme ta provoni serisht pas 2 - 5 minutash pasi rikthehet vet online se kanalet jane stable 99% te kohes kshuqe mos na vlersoni me 1 yll nese nje kanal nuk ben per momentin nese kanali vazhdon te mos punoje na shkruaj ne facebook qe ta rregullojme :)

Kujdes! Ju Rekomandoj Nje Paisje Siper Versionit Android 5.0 Por Dhe Me Version Me Te Ulet Ben Por Mund Tju Japi Dhe Probleme :)
Read more