qr

SNOW Reporter APK

Applications for all who want accurate information from ski resorts and conveniently

Version2.7.2 (20702)
UpdatedFeb 03, 2020 (11 months ago)
DeveloperSNOW.cz
CategoryApps, Travel & Local
IDcz.snow.reporter
Installs1,000+

SNOW v mobilu!

Aplikace pro všechny, kteří chtějí mít přesné informace ze středisek a lyžovat výhodně.

Aplikace SNOW agreguje všechny podstatné informace, které vstupují do rozhodování, kam jet právě lyžovat. Sleduje nejen základní faktory, které lyžování ovlivňují, jako jsou sníh a počasí, ale i akce, při kterých je lyžování dostupnější – zejména nabídku webu skipasomat.cz a výhodné skipasy z časopis SNOW – skipas zdarma. Její funkcionalita je ale daleko širší.

Kdy lyžovat?
Počasí a samozřejmě sněhové podmínky lyžování ovlivňují skutečně zásadně. Aplikace proto sleduje výhled počasí, často i se specializovanou horskou předpovědí počasí. Stejně tak aktuální sněhové podmínky najdete u všech sledovaných středisek. Jejich něco přes 400.

Reporty on-line
Co nikde jinde nenajdete, jsou aktuální on-line uživatelské recenze. My jim říkáme reporty. Jedete na lanovce, je krásně, málo lidí, manšestr… Bylo by sobecké se o podobné informace nerozdělit! Stačí pustit aplikaci, napsat pár zásadních slov, vyfotit (to je dobrovolné) a odeslat – váš report se propíše nejen do všech ostatních aplikací, ale také na web SNOW.CZ. Staňte se členy informované komunity lyžařů a spoluvytvářejte ji – reportujte!

Kam lyžovat?
Mobilní aplikace nabízejí jednu velkou výhodu. Respektují váš pohyb. Aplikace SNOW poradí, kam je to na hory nejblíže. Třeba z žižkovské redakce časopisu SNOW je to 27 kilometrů do nejbližšího střediska, Chotouně u Prahy. Nejdále to máme zase do Aspenu, 8551 km vzdušnou čarou… Tato funkcionalita se ale může změnit z hračky v nástroj ve chvíli, kdy jste někde, kde to až tak neznáte, třeba na dovolené, a chcete se podívat s lyžemi někam po okolí. Nebo když chcete vyjet jen rychle někam blízko, kde to třeba ještě neznáte… Kolikrát člověka překvapí, jaké lyžování má zrovna u nosu.

Za kolik
Lyžování není levný sport. Proč nevyužít akčních nabídek, které se sem tam někde mihnou? Aplikace SNOW agreguje nabídky specializovaného serveru skipasomat.cz, takže – díky specifickým filtrům – můžete na obrazovce telefonu jednoduše přehlédnout celou nabídku zvýhodněných skipasů. A rovnou si z webu koupit ten, který vás zaujme. Podobně máte přehled i o akčních skipasech nabízených časopisem SNOW pod značkou SKIPAS ZDARMA.

SNOWcard v mobilu
Aplikace také slouží jako identifikátor předplatitelů – držitelů karet SNOWcard, které umožňují čerpat výhody bonusového programu časopisu SNOW a opravňují užívat předplatitelské skipasy v rámci akce SKIPAS ZDARMA.

Souhrn funkcí:
- více než 400 sledovaných středisek
- přehled o slevách na skipasomat.cz
- přehled o slevách v rámci akce skipas zdarma
- unikátní uživatelské reporty
- aktuální stav sněhu a informace o provozu středisek
- předpověď počasí pro lyžařská střediska
- možnost reportovat a posílat aktuální fotografie přímo z mobilního telefonu (a tím zlepšit informovanost kolegů – lyžařů)
- SNOWcard – identifikace předplatitelů v mobilu

Vysvětlivky:
SKIPAS ZDARMA: v každém vydání časopisu SNOW (vyjma speciálu Market) najdete kupony na výhodné skipasy – díky nim můžete objevit neznámá nebo zapomenutá lyžařská střediska, a to velmi výhodně i zdarma! Zimní destinace přibývají postupně v průběhu zimy spolu s vydáváním časopisu SNOW. Více na www.skipas-zdarma.cz

Skipasomat.cz
Portál, který přináší zvýhodněné skipasy do českých, slovenských i alpských středisek (případně i slevy na servis lyží se slevou. Více na www.skipasomat.cz.

What's New

- Opraveno nahrávaní středistek
- Opraveno řazení středisek podle vzdálenosti (je potřeba povolit přístup k polohovacímu zařízení)
- Přidáno zobrazení aktualní polohy na mapě

Email: snowreporter@cactoosoftware.com

See more
See more