qr

Spinker - Smart umowy APK

Quickly and safely you create and sign a contract - wherever you are!

Version1.3.0 (15)
UpdatedApr 20, 2018 (2 years ago)
DeveloperSpinker
CategoryApps, Productivity
IDpl.spinker.spinkerapp
Installs500+

SAMODZIELNIE TWÓRZ UMOWY
Wykonujesz dzieło, zlecenie, wynajmujesz nieruchomość, pożyczasz pieniądze, sprzedajesz coś, dzierżawisz? Skorzystaj darmowej bazy najczęściej używanych wzorów umów dostępnych za darmo – łatwo, bezpiecznie, bez pomocy prawnika.

PODPISUJ UMOWY NA ODLEGŁOŚĆ
Stworzone i uzgodnione dokumenty podpisujesz na ekranie smartfona – gdziekolwiek jesteś – i przesyłasz do podpisania swojemu kontrahentowi. W dowolnej chwili możecie wydrukować gotowe umowy, mając dostęp do drukarki.

NIE ODRYWAJĄC SIĘ OD PRACY
Nie musisz odrywać się od pracy, szukać biura, komputera, drukarki. Łatwo, szybko i bezpiecznie sprawdzisz, zaakceptujesz i podpiszesz umowę, którą przygotował dla Ciebie Twój kontrahent.

NAWET NA KRAŃCU ŚWIATA
W każdej chwili możesz otworzyć stworzone i podpisane wcześniej umowy i sprawdzić ich treść. Gdziekolwiek jesteś wszystkie umowy masz zawsze przy sobie – w swoim smartfonie.


DLACZEGO SPINKER?

ŁATWE I BEZPIECZNE TWORZENIE DOKUMENTÓW
Ile razy musiałeś szybko stworzyć umowę? Wynajmując mieszkanie, pożyczając pieniądze, dając darowiznę, sprzedając coś, wykonując dzieło, zlecenie? Spinker zawiera bazę 12 najczęściej używanych wzorów umów dostępnych całkowicie za darmo! Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i już możesz tworzyć własne umowy – gdziekolwiek jesteś i bez pomocy prawnika.

PODPISYWANIE DOKUMENTÓW W DOWOLNYM MIEJSCU
Ile razy musiałeś wydrukować umowę, podpisać, zeskanować i odesłać do podpisania, a następnie Twój kontrahent znów musiał ją wydrukować, podpisać, zeskanować i odesłać? Spinker rozwiązuje dokładnie ten problem. Wystarczy dokument stworzony w aplikacji Spinker podpisać i przesłać go do podpisania kontrahentowi, aby kilka sekund później otrzymać go z powrotem z podpisem.
Podpisujesz jak tylko chcesz: swój podpis możesz szybko i łatwo narysować palcem na ekranie smartfona, jeśli akurat jesteś w terenie, lub też za pomocą myszki czy palcem na touchpadzie swojego komputera, jeśli akurat jesteś w domu lub w biurze.

ARCHIWUM UMÓW I KONTRAHENTÓW
Swoje umowy możesz przechowywać w archiwum Spinkera przez dowolny czas. W każdej chwili możesz na swoim smartfonie otworzyć stworzone i podpisane wcześniej umowy i sprawdzić ich treść – gdziekolwiek jesteś nie musisz już mieć ze sobą papierowej umowy.
Dane Twoje, Twoich firm i Twoich kontrahentów również są przechowywane w aplikacji Spinker i nie musisz ich wprowadzać za każdym razem, gdy tworzysz nową umowę. Każdą kolejną umowę tworzysz więc szybciej i łatwiej – dla Twojej wygody.

WYDRUKUJ SWÓJ DOKUMENT KIEDYKOLWIEK CHCESZ
Stworzone i podpisane przy pomocy Spinkera dokumenty możesz wydrukować w dowolnym momencie, kiedy tylko będziesz przy komputerze z drukarką. (Możesz też wydrukować swoje umowy bezpośrednio ze smartfona, jeśli masz drukarkę wi-fi.)


Email: kontakt@spinker.pl

See more
See more