qr

Swipe - Arkadaş Bul, Sohbet Et ve Buluş APK

See People from near and Post Match

Version1.0.23 (23)
UpdatedDec 29, 2018 (2 years ago)
DeveloperRaccoon Mobile
CategoryApps, Social
IDraccoon.com.swipe
Installs100,000+

Hemen Swipe’lamaya Başla!

Yakınındaki kişileri görüntüle, profiline bak, fotoğraflarını incele ve ister beğen ister beğenme! Eğer o da seni beğenirse tamamen ücretsiz olarak mesajlaşmaya başla!

Swipe, senin sosyalleşmen ve yeni arkadaşlıklara yelken açman için geliştirildi. Yakınındaki insanlarla ve partner arayanlarla tanışıp buluşmalar gerçekleştir; flört et ve aşkı bul.

Eşleşmeyi Beklemeden Özgürce Mesaj Gönder

Swipe, diğer arkadaşlık uygulamalarından farklı olarak sana eşleşmeden istediğin kullanıcıya mesaj gönderme fırsatı sunuyor. Bu sayede yaratıcı bir mesaj göndererek istediğin kişiyle sohbete başlayabilirsin. Unutma! İlk mesaj çok önemli ;)

Profilini Ziyaret Eden Kişileri Gör

Profilini kimin incelediğini, seninle kimlerin ilgilendiğini merak mı ediyorsun? Swipe’da profilini ziyaret edenleri görüntüleyebilirsin.

Seni Beğenen Kişileri Gör

Swipe’da fotoğraflarını inceleyip seni beğenen kişileri görüntüleyebilirsin. Seni beğenen kişiyi görüntüledikten sonra gerisi sana kalmış :)

Arkadaş Bulma Uygulamaları İşe Yarıyor Mu?

Teknolojinin ilerlemesi ve her şeyin çok hızlı tüketilebildiği günümüzde arkadaşlık uygulamaları da arz-talep ilişkisi sonucunda geliştirilmiştir. Arkadaş bulma siteleri ve uygulamaları birer araçtır ve bu araçları en iyi şekilde kullanan kullanıcılar amacına kolayca ulaşabilmektedirler.

Swipe’da profilinizin daha fazla ziyaret edilmesi ve profilinizin öne çıkmasını istiyorsanız profil bilgilerinizi doğru girmeli, ilgi çekici bir profil açıklaması yazmalı ve fotoğraflarınızı dikkat çekici olacak şekilde seçmelisiniz.

Swipe’a tek tuşla giriş yapıp, profilinizi oluşturduktan sonra arayış içerisinde olan diğer kullanıcılarla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz.


Kız Arkadaş Arıyorum, Swipe Bana Yardımcı Olabilir mi?

Swipe yakınlarındaki kişileri görüntülemeni ve onlarla iletişim kurmana yardımcı olur. İletişim kurduktan sonra her şey sana kalmış.

Kızlarla Sohbet Etmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Kızlarla sohbete başlamanın en önemli püf noktası doğal davranmaktır. Kadınların sıkıcı bulduğu ilk mesajları attığınızda bir daha konuşma başlatmanız neredeyse imkansızdır. O yüzden atacağınız ilk mesaj o an ki durumu yansıtmalı ve doğal olmalıdır.

Kişiye Özel, Güvenilir ve Güvenli Arkadaşlık Uygulaması

Swipe, kişisel bilgilerinizi korur ve 3. kişilerin bu bilgilere erişimini engeller. Güvenle kullanabileceğiniz yeni nesi arkadaşlık uygulaması Swipe ile yeni arkadaşlıklar kurup sohbetlerinize devam edebilirsiniz.

Not: Sohbet ettiğiniz kişilerle paylaştığınız bilgiler Swipe sorumluluğunda değildir.

What's New

Ana ekranda iyileştirmeler yapıldı.

Email: info@raccoonmobile.com

See more
See more