qr

Türkçe Dizi Çıkartmaları APK

Color your whatsapp conversations with the most beautiful series lines

Version1.0.0 (1)
UpdatedMay 01, 2020 (7 months ago)
DeveloperRandom Software 2
CategoryApps, Tools
IDcom.turkce.stickerdizi
Installs500+

Eğer yeni çıkartmalar istiyorsanız, çıkartma simgesine tıkladığınızda açılan pencerenin sağ üst kısmında bulunan "+" simgesine tıklayın. Karşınıza çıkan çıkartma paketlerinden dilediğinizi indirebilir, bundan sonraki sohbetlerinizde kullanmak üzere çıkartma koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Sticker özelliğine sahip olmak için WhatsApp'inizin en güncel sürümde olduğuna emin olun.

Bu uygulama da Türkçe sticker paketleri yer almaktadır. Bu paketler animasyon ve gerçek resimleri ile Türkçe çıkartma yazılarıyla sunulmaktadır. Türkçe çıkartmaları kullanmaya başlamak çok kolay ve eğlenceli sohbet imkanı sağlamaktadır.

Uygulamada şu çıkartmalar vardır; yerli araba çıkartmaları, cem yılmaz çıkartmaları, caps çıkartmaları, mustafa kemal atatürk çıkartmaları, recep tayyip erdoğan çıkartmaları, ekrem imamoğlu çıkartmaları, sevgili çıkartmaları, ben fero çıkartmaları, takım çıkartmaları vs. gibi 21 çıkartma paketi yer alıyor.

Türkçe çıkartmalar ile whatsapp konuşmalarınız çok eğlenceli hale gelecek. Film çıkartmaları, dizi çıkartmaları, süper kahraman çıkartmaları, türkçe çıkartmalar, sevgili çıkartmaları gibi birçok sticker bu uygulama da yer almaktadır. Hemen indirip denemek için daha fazla beklemeyin. Ücretsiz çıkartmalar ile eğlencenin tadını çıkartmaya ne dersin.

bu uygulama da türkçe çıkartmalar yer almaktadır, türkçe stickers ile eğlenceyi yaşayın. Türkçe çıkartmalar ile whatsaapp konuşmalarınız keyifli olacaktır.

Uygulama ile ilgili görüş ve önerilerinizi randomsoftware1@gmail.com'a mail atarak bizlere bildirebilirsiniz.

What's New

Türkçe Dizi sticker çıkartmaları eklendi
Aşkı memnu sticker çıkartmalrı
Kurtlar vadisi sticker çıkartmaları
Behzat Ç sticker çıkartmaları
Ezel sticker çıkartmaları
Kuzey Güney sticker Çıkartmaları
Leyla ile mecnun sticker çıkartmarı
Söz sticker çıkartmları
Diriliş ertugrul sticker çıkartmları eklendl

Email: randomsoftware2@gmail.com

See more

See more