qr

TEDxReset APK

Route (a) Exit - Hit the road

Version1.1.21 (10121)
UpdatedMar 23, 2018 (2 years ago)
Developer3His
CategoryApps, Events
IDcom.colomor.tedxand
Installs1,000+

TED, kendilerini en fazla heyecanlandıran fikirleri paylaşmak üzere dünyanın önde gelen düşünürlerinin katıldığı yıllık bir konferanstır. Teknoloji- Eğlence -Tasarım dünyasının yaratıcı, yenilikçi, öncü, sarsıcı ve paylaşılmaya değer fikirlerini dünyaya duyuran dünyaca ünlü TED konferansları, TEDx adı ile artık dünyaya yayılıyor. Sıra dışı hikâyelerin paylaşım platformu olan TEDxReset’in felsefesi ise; “zihinleri sıfırlamak”

TED konferansları, yayılmaya değer fikirlerin geniş kitlelerle buluşması için düzenlenir ve kar amacı gütmeyen bir oluşumdur. 1984 yılından bu yana düzenlenen TED konferansları o kadar çok kişiye ilham verir ki, insanlar kendi bulundukları yerlerde benzer konferanslar düzenlemek isterler.
Bunun üzerine TED, TEDx adıyla bu konferansların yerel olarak düzenlenmesi için onay ve lisans verir. TED ile formatı birebir aynı olan TEDx etkinliklerin içeriği ve konuşmacıların seçimi küratörüne bağlıdır.
Aklımızı kurcalayıp duran bir şey vardı: İnsanların birbirinden ilham ve cesaret almasını nasıl sağlarız? Duyulmamış hikayeleri nasıl toplarız? Bu yolda bir adım atarak TED’i Türkiye’ye getirmeye karar verdik: TEDxReset işte böyle ortaya çıktı.


Email: info@colomor.com

See more

See more