ดาวน์โหลด Mikołajofon APK สำหรับ Android - ฟรี - รุ่นล่าสุด

qr

รุ่นล่าสุด

ชื่อMikołajofon APK
เวอร์ชัน1.0.7 (33)
อัปเดตเมื่อ11 พ.ย. 2564
นักพัฒนาซอฟต์แวร์AdVeRtise
IDpl.advert.mikolajofon
การติดตั้ง100,000+
ประเภทแอป, การเลี้ยงลูก

อัปเดตเมื่อ - มีอะไรใหม่

- możliwość pojawienia się zdjęcia i imienia dziecka w Księdze Grzecznych Dzieci podczas wideorozmowy,
- świąteczna muzyka w tle,
- mechanizm pokazujący rosnący poziom grzeczności dziecka w Księdze (dowolnie zmieniany),
- mechanizm autozapisywania rozmów,
- opcja pobrania selfie Mikołaja z Twoją choinką,
- onboarding w 3 krokach,
- instrukcja w formie wideo.
Tegoroczny Mikołajofon w wersji LITE oraz PRO!

แอป Mikołajofon

Nicolasophone: แฮงเอาท์วิดีโอส่วนบุคคล ซานตาคลอสกำลังรอคุณอยู่

Witamy w centrum dowodzenia na Biegunie Północnym! Elfy od dawna pracowały nad zaawansowaną technologicznie aplikacją pozwalającą porozmawiać ze Świętym Mikołajem o każdej porze dnia i nocy! Tak oto powstał Mikołajofon - najlepsza spersonalizowana, polska aplikacja świąteczna 2020 roku.


Mikołajofon to bogata w funkcjonalne zastosowania aplikacja pozwalająca na spotkanie się twarzą w twarz podczas wideorozmowy ze Świętym Mikołajem, prosto z jego słynnej Fabryki Zabawek (łącznie ponad 2 godziny nagrań). Święty Mikołaj doskonale wie, jak dziecko ma na imię, jaki jest jego ulubiony kolor, sport, hobby czy... wymarzony prezent. W Wigilijną noc, gdy dziecko zadzwoni do Mikołaja, zastanie go w saniach, lecącego do dzieci z całego świata z workiem prezentów.

Aplikacja Mikołajofon dzieli się na dwie wersje: LITE oraz PRO.

W wersji PRO czeka na Twoje dziecko ponad 2 godziny spersonalizowanych wideorozmów, w których Święty Mikołaj opowie mu o trwających na Biegunie Północnym przygotowaniach do Gwiazdki. Doskonale zna imię dziecka, jego wiek, ulubiony sport, kolor, hobby i wie... jaki prezent Twoje dziecko chce znaleźć pod choinką. Co więcej, w wersji PRO Mikołaj podczas wideorozmowy z dzieckiem pokaże mu jego zdjęcie w Magicznej Księdze, złoży życzenia w dniu urodzin oraz przeprowadzi rozmowy wychowawczo-edukacyjne.

Dodatkowo Mikołajofon PRO zawiera spersonalizowane rozmowy PREMIUM:


List do Mikołaja

Droga listonosza na Biegun Północy to nie lada wyzwanie. Czy dotrze? Czy zdąży? Czy wystarczy zaufać Poczcie Polskiej? Co gdyby Twoja pociecha mogła zobaczyć, że jej list naprawdę trafił do Mikołaja? W jednej z rozmów PREMIUM, Mikołaj w trakcie wideorozmowy dziękuje za przysłany list oraz pokazuje go dziecku na zdjęciu (konieczne jest uprzednie dodanie zdjęcia listu w aplikacji).


Urodziny dziecka

Rozmowa z Mikołajem nie tylko od święta? Mikołaj nie zapomina o swoich ulubieńcach nawet poza okresem Bożego Narodzenia! W wersji PRO możesz sprawić dziecku niespodziankę i zamówić specjalną wideorozmowę z życzeniami urodzinowymi od Świętego Mikołaja. Mikołaj zadzwoni do dziecka w wybrane przez Ciebie dzień i godzinę.

Rozmowy edukacyjne

Mikołaj wie, że wychowanie dziecka to ciężki kawałek świątecznego piernika.
Zdaje sobie sprawę, jak duży wpływ na dziecko ma jego słowo, dlatego przygotował aż 10 tematów wideorozmów, w trakcie których tłumaczy dziecku, dlaczego warto chodzić wcześnie spać, sprzątać w pokoju, dzielić się zabawkami z rodzeństwem czy mówić prawdę.


W wersji LITE znajdziesz ponad 30 min. spersonalizowanych rozmów ze Świętym Mikołajem. Ponadto zegar odliczający czas do gwiazdki, SzumiDzwoneczki (dźwięki pomagające dziecku w zasypianiu), dostęp do Księgi Mikołaja (w tym możliwość wgrania zdjęcia Twojego dziecka i ustawienia poziomu grzeczności), opcję otrzymania w Wigilię selfie Mikołaja z Twoją choinką oraz świąteczną Grę AR na Instagramie. Wszystkie rozmowy są symulowane (konieczne jest stworzenie profilu dziecka.)

Rozmowy PREMIUM - Mikołaj w Twoim domu (dostępne w wersji PRO i LITE)
Po pojawieniu się pierwszej gwiazdki na niebie, Twoje dziecko znajdzie prezent pod swoją choinką i będzie wierzyło, że przyniósł go Święty Mikołaj. Zaraz po tym w aplikacji będzie czekała wyjątkowa wideo wiadomość, w której kierujący saniami Mikołaj powie, że był w nocy w Twoim domu i pokaże selfie z Waszą choinką (konieczne jest uprzednie dodanie zdjęcia Twojej choinki w aplikacji).

Mikołajofon to aplikacja przygotowana dla dzieci przez rodziców z pomocą Elfów oraz odrobiny świątecznej magii.
อ่านเพิ่มเติม