qr

Red Tofaş Şahin SLX side by side Are you ready to do Dirift?

Screenshots


Information

Packagecom.fixsoftware.tofasdrift
Version2.2 (3)
UpdatedJun 23, 2019 (8 months ago)
Size53 MB
Installs 10+
CategoryRacing
DeveloperFix Software

Description

Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019
Mobil cihazların bireylerin hayatına büyük bir hızla girmesi beraberinde birçok uygulamanın da hızlı olarak üretilmesine neden olmuştur. Oyunlar da bu uygulamalar arasında olmakla birlikte Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda oynanabilecek olan online yarış oyunu tofaş şahin slx drift ücretsiz bir şekilde marketten indirilebilmektedir. Drift oyunları arasında en çok tercih edilen oyun seçeneği olarak oyun alışılmışın dışında oyuncunun isteğine göre şekillenmektedir.

Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 Özellikleri

Muhteşem grafikler ile birlikte oynanabilecek olan bu çevrimiçi şahin drift oyunu ana menü kısmında ve ayarlar kısmında yer alan oyun müziği ve ses efektlerini kapatma modu dirift modları , tofaş drift şahin kontrol butonları bulunulan ortama göre şekillendirilebilmektedir.

Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 Yenilikleri

Oyun içerisinde yazılımcıların gerçekleştirmiş oldukları yenilikler ile beraber son sürümde oyunu oynayabilmek mümkündür. Şahin dirift oyunu kapsamında yapılmış olan yenilikleri bakıldığı zaman görünüm düzenlemeleri ile beraber bir kaç hatanın düzeltildiği bilgiler arasında yer alır. Oyun simgesinin değiştirilmesi, direksiyon nitro vs eklenmesi ve oyuncuların görsel efektlerinin düzeltilmesi yapılan yenilikler arasında yer almaktadır. tofaş şahin sürme yanlama ile başlayarak oyuncunun oyuna tamamen giriş yapması sağlanır.

Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 Teknik Özellikleri

Fix Software şirketi tarafından üretimi ve geliştirilmesi yapılarak Android işletim sistemine sahip olan cihazların Google Play Store marketinde bulunan şahin sürme oyunu ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Android 4.1 ve üzerindeki sürümlerde çalışmakta olan bu oyun seçeneği şahin sürme oyunlarının en çok tercih edilenleri arasında yer almakla birlikte markette 10.000'in üzerinde indirilme sayısına sahiptir. 10 Haziran 219 tarihi ile son güncellemesini almış olan oyun 2.1 mevcut sürüm numarası ile oynanabilir. Oyun içi satın alma ögeleri olmamakla birlikte tamamen ücretsiz olarak oyunun keyfini çıkarabilmek oyun severler adına mümkündür.
Araba yarışı na hemen başla! Şimdi yanlayarak şehirde araba sürme zamanı!

Üstelik oyunu yükledikten sonra internet de gerektirmez! Yaşasın internetsiz oyunlar.
2019 yılında da yanlamaya devam!

Türkiye’nin unutulmaz kuşlarından biri olan ve hala ondan kopamayan binlerce insanın olduğu tofaş arabaları şimdi de Android işletim sistemli mobil araçlarda drift için seni bekliyor.

... Read more

What's New

Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 Yayında
... Read more

Latest Version

Download Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 APK 2.2 (Latest Version)

Follow Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 updates to get notification whenever new version available. Follow Updates

(*) Download Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 APK (CPU: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64 / Android TV, Tablet / Android: 4.4, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10), just click download with more options by using APK Downloader.


Old Versions

Download Tofaş Şahin | SLX Drift Yarış Oyunu 2019 APK (Old Versions)

2.2 (3)Jun 23, 2019