qr

Medicover OnLine APK

Sağlığınızı dünyanın herhangi bir yerinden yönetin. Doktor bul ve randevu al

Sürüm1.5.29 (448)
Güncellendi18 Şub 2021 (1 hafta önce)
GeliştiriciMedicover
KategoriUygulamalar, Tıp
IDpl.looksoft.medicover
Yükleme sayısı100.000+

Aplikacja Medicover to mobilna wersja Portalu Pacjenta Medicover OnLine. Umożliwia szybkie wyszukiwanie i umawianie wizyt lekarskich w dowolnym Centrum Medicover i u dowolnego lekarza specjalisty.

Jeśli nie możesz przyjść na umówioną wizytę w prosty sposób przełożysz ją lub odwołasz. A gdy po wizycie pojawią się pytania możesz je zdać lekarzowi wykorzystując funkcję „Zadaj pytanie”.

W równie wygodny sposób sprawdzisz wyniki swoich badań, zadbasz o ciągłość leczenia zamawiając e-receptę na stale przyjmowane leki. Aby zalogować się do aplikacji wykorzystaj dane do logowania w Portalu Pacjenta Medicover OnLine. Postaw na wygodę! Zarządzaj swoim zdrowiem mobilnie.


Aplikacja Medicover stworzona specjalnie dla pacjentów Medicover pozwala zarządzać swoim zdrowiem z każdego miejsca na świecie. To mobilna wersja Portalu Pacjenta Medicover OnLine.

Przejrzysty interfejs, intuicyjna nawigacja pozwalają w wygodny sposób zamówić receptę na stale przyjmowany lek, sprawdzić wyniki wykonanych badań, skontaktować się z lekarzem po odbytej wizycie, przejrzeć wystawione skierowania czy umówić wizytę do lekarza specjalisty.

Korzystanie z opieki medycznej Medicover nigdy nie było takie proste!

Dla zachowania prywatności, dostęp do aplikacji chroniony jest hasłem, które można odebrać w recepcji Centrum Medicover. Aplikacja posiada funkcję logowania odciskiem palca lub poprzez rozpoznawanie twarzy. Możesz z niej skorzystać jeśli twój smartfon wyposażony jest w skanery biometryczne.


Po zalogowaniu do aplikacji:
• Zamówisz receptę na stale przyjmowany lek dbając o ciągłość leczenia
• Sprawdzisz wyniki wykonanych badań, zarówno laboratoryjnych i obrazowych.
Wyniki zostaną opatrzone komentarzem lekarza.
• Umówisz wizytę do wybranego lekarza specjalisty, w dowolnie wybranym mieście, placówce i we wskazanym terminie dzięki opcjom zastosowanym w wyszukiwarce.
• Przełożysz lub odwołasz umówioną wizytę jeśli z jakiś powodów nie możesz z niej skorzystać.
• Wyślesz pytanie do lekarza jeśli po wizycie pojawiły się jakieś dodatkowe pytania, nasunęły się jakieś wątpliwości.
• Zamówisz dokumentację medyczną, która będzie gotowa do odbioru w wybranym przez ciebie Centrum
• Przejrzysz wystawione skierowania po dacie wystawienia bądź po statusie „Zrealizowane” lub „Niezrealizowane”
• Będziesz mieć dostęp do pełnej historii swoich wizyt oraz wyników badań

Wszystkie wymienione funkcje są darmowe. Możesz z nich korzystać tak długo jak długo Twoje zdrowie będzie pod opieką Medicover. Postaw na wygodę! Zarządzaj swoim zdrowiem mobilnie.

Yenilikler

We have just launched a pilot triage program using QR codes (only selected facility). Now you can also confirm your visit to the Blood Drawing Point in an easy and safe way. We have also improved language change.

Email: apps@medicover.pl

Diğerlerini görün
Diğerlerini görün

Diğerlerini görün