qr

Tusmer Uzaktan Eğitim Sistemi APK

For the trainees preparing for the Medical Specialty Education Entrance Exam

Version1.0.0 (2)
UpdatedSep 10, 2020 (6 months ago)
DeveloperTUSMER Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri
CategoryApps, Education
IDcom.tusmer.ues
Installs100+

 TUSMER / E-YANDAL; 2007 yılında; Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı TUS’a hazırlanan kursiyerlere eğitim ve danışmanlık desteği vermek amacıyla kurulmuş bir kuruluştur.

2010 yılından itibaren TUS’a ek olarak 4 ana dalda (İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi) branşlarında da YDUS eğitimleri vermektedir.
2019 yılı itibariyle de TUS ve YAN DAL eğitimleri yanında hem USMLE hem de AVRUPA tıp sınavlarına yönelik eğitimlere başlamıştır.
TUSMER/E-YANDAL sizlere yüz yüze sınıflarda (TUS eğitimleri) ya da online yayınla ve sınırsız offline derslerle ulaşır.
Eğitimlerimize istediğiniz her yerden online bağlantıyla katılırsınız. Online derslerimiz canlıdır; aynı sınıfta olduğu gibi soru sorar, cevap alırsınız.
Offline dersleri ise, bilgisayar, tablet ya da telefonunuzla, hiçbir yere bağlı ve bağımlı kalmadan, istediğiniz yerde ve süre sınırlaması olmadan 7/24 izlersiniz.

2007’den beri edindiğimiz YDUS ve TUS eğitim tecrübesi ve saygın eğitimci kadromuzla, hedefinize uzanan yolda yanınızda yürümek istiyoruz
Çünkü bizim için değerlisiniz.
Her biriniz seçkin ve zor bir eğitim sürecinden geçiyorsunuz. Farkındayız.
DÜŞÜNÜN, geleceğinizle ilgili bu çok önemli kararı verirken popülist bir tutumla, bireyselliğinizi, orjinalliğinizi, kendinizi, sizi siz yapan özelliklerinizi görmezden gelen anlayışlara neden boyun eğesiniz ?
Farklı ve daha iyi bir yol var:
Kendinizi bulmanız, potansiyelinizi keşfetmeniz için biz buradayız.
BAŞARILAR DİLERİZ
TUSMER
0850 420 54 18
0549 418 54 26

What's New

Hatalar giderildi

Email: interaktifakademi@gmail.com

See more