qr

Typologie Osobnosti: Feng Ren Shui Test Schopností APK

Get to know your natural talent and life potential from personal analysis

Version1.3.0 (440367)
UpdatedMar 27, 2020 (8 months ago)
DeveloperFeng Reng Shui
CategoryApps, Lifestyle
IDcz.masterapp.personalitytypology
Installs500+

Objevte přirozený talent, silné stránky, životní potenciál a charakter osobnosti svůj i ostatních lidí.

Typologie osobnosti podle Feng Ren Shui ☯️ vám jednoduše pomůže:
• zjistit vaše silné a slabé stránky osobnosti,
• odkrýt potenciál váš i potenciál ostatních,
• zjistit vzájemnou kompatibilitu mezi vámi a ostatními,
• odkrýt potenciál dne.

POTENCIÁL ČLOVĚKA
Díky učení Feng Ren Shui a této aplikace odhalíte potenciál, který se ve vás skrývá a předpoklady, které si s sebou v životě nesete, a jak je maximálně využít.

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY OSOBNOSTI
Aplikace vám pomůže odhalit silné a slabé stránky vaší osobnosti, váš přirozený talent a řekne vám, jakým nejlepším způsobem ho rozvíjet. Pomůže vám nastavit podmínky vašeho života tak, aby byly vaše energie co nejsilnější a vy dosahovali svých cílů bez vyčerpání a zbytečného úsilí.

VZÁJEMNÉ VZTAHY A KOMPATIBILITA
Poznejte vztahy mezi vámi a ostatními lidmi, i mezi nimi navzájem. Aplikace vás naučí nacházet ty správné partnery, poznávat jak se daný vztah budete vyvíjet. Naučíte se s lidmi kolem sebe budovat silné vztahy. Na základě vaší typologie vám poradí, jak najít lidi kolem sebe, kteří vás svým talentem a vlastnostmi mohou skvěle doplnit a to jak v soukromém, tak i profesním životě.

POTENCIÁL DNE
Aplikace Typologie Osobnosti Feng Shui vám také pomůže vybrat si nejvhodnější den pro pracovní schůzku, pohovor, stavbu domu nebo klidně i svatbu. Díky aplikaci budete vědět, jaký den před vámi leží, a budete vědět, jak se na něj nejlépe připravit, aby vše vyšlo podle vašich představ.

NÁKUPY V APLIKACI 🛒
Zakoupením prémiové verze získáte detailní popis přirozeného talentu, silných stránek a potenciálu jak pro sebe, tak i pro lidi ve vašem okolí. Budete umět silné stránky správně využívat, posilovat a dosahovat tak svých cílů bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Dostanete také návod, jak jednat s ostatními lidmi a jak využívat jejich silné stránky.

Feng Ren Shui je několik tisíc let staré učení, které učí lidi, jak si vytvořit ty nejlepší podmínky pro to, aby se jim v životě a při jejich činnostech dařilo co nejlépe. Feng Ren Shui vychází z poznání energií člověka a umožňuje nastavit podmínky života tak, aby byly energie člověka co nejsilnější.

Autorem aplikace je Jiří Černák; osobní kouč, poradce a spisovatel, nositel titulu Reiki Master, Feng Shui Master, Yi Jing (I Ching) Master. Od roku 2008 se věnuje také čínské kosmologii a osobní prosperitě. Je zakladatelem Akademie štěstí, Feng Shui Klubu ČR a Černák Interior Design. Pravidelně přednáší a vede semináře i kurzy na téma Typologie a charakter osobnosti, Feng Ren Shui a další.

klíčová slova: test osobnosti, čínská typologie, feng ren shui, akademie štěstí

What's New

* Aplikace

Email: id.google@master.cz

See more