qr

Ułóż Kulturę APK

Arrange puzzles depicting the greatest works of Polish painters

Version1.0.2 (210002)
UpdatedAug 28, 2020 (1 month ago)
DeveloperAnother Road Publishing
CategoryGames, Educational
IDpl.arpgames.puzzle
Installs1,000+

Ułóż Kulturę to dziesiątki darmowych pudełek z puzzlami przedstawiającymi największe polskie dzieła sztuki w twoim smartfonie. Wkrocz w barwny świat polskiego malarstwa i odpręż się, odkrywając najpiękniejsze dzieła narodowej historii. Układaj puzzle i przemierzaj epoki, spotykając najbardziej utalentowanych i nowatorskich twórców naszego kraju. Zrelaksuj się i daj się porwać w uzależniającą podróż przez pola bitew, pałace i najpiękniejsze pejzaże.

Wybieraj z interesujących Cię kategorii i sam wybierz swój poziom trudności. Dzięki opcjom ustawienia poziomu skomplikowania układanki, aplikacja zadowoli zarówno początkujących jak i najbardziej zagorzałych amatorów puzzli.

Dzięki prostej obsłudze i łatwym możliwościom dostosowania poziomu trudności, aplikacja świetnie nadaje się dla każdego odbiorcy. Przekuj czas spędzony przy smartfonie w wiedzę o polskiej historii sztuki!


Ułóż Kulturę to darmowa, niesamowicie wciągająca gra, dzięki której przypomnisz sobie autorów najbardziej znanych polskich obrazów. Włącz telefon i wybierz się do najbogatszego polskiego muzeum, zapewniającego godziny odprężającej rozrywki.

Gra zawiera:
3 kategorie:
49 poziomów
4 poziomy trudności

Projekt realizowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury.

What's New

Aplikacja już dostępna! Zapraszamy do pobrania!

Email: office@arpgames.pl

See more