qr

Uyducu Burada APK

Elimination of All Forms of Satellite Repair and Failure to live

Version1.0 (10)
UpdatedMar 13, 2017 (4 years ago)
DeveloperAhmet AYGÜN
CategoryApps, Tools
IDcom.uyducuburada
Installs100+

Ülkemizde 4 adet Dijital Platform bulunmaktadır. Bunlar Digiturk, D-Smart, Filbox ve Tivibu firmalarıdır. Bu 3 platform şifreli yayın yapmaktadırlar ve bu yayınları izleyebilmek için ilgili platformlara abone olmak gerekmektedir. Abone olduğunuzda size verilecek Receiver, Modül ve Kart ile bu platformaları aylık ücretler karşılığında abone olduğunuz paketteki yayınları izleyebilirsiniz.
Bu 3 Platform içerisinde Tivibu diğerlerinden farklı olup çanak anten ile izlenmemektedir. Tivibu TTnet’in bir hizmeti olup TTnet’in sağladığı bir alıcı ile modem üzerinden (İnternet) izlenebilmektedir.
Türksat, Hotbird ve Astra uydularında ise 2000 civarında şifresiz Tv kanalı bulunmaktadır. Tv izlemek için para ödemek istemiyorsanız özellikle Türksat uydusu üzerinden yerli Ulusal ve Yerel kanalları ücretsiz izleyebilirsiniz. Bunun dışında Astra uydusunda ücretsiz kaliteli alman kanalları şifresiz olarak yayın yapmaktadırlar. Bu kanallardan bazıları: RTL, SAT1, VOX, KABEL1, PRO7, ARD, ZDF, SIXX, TELE5, PHOENIX, N-TV, N24, ARTE vs. vs. Hotbird uydusu ise İtalyan kanalları ağırlıklı olmak üzere Arap, Polonya, Portekiz vs. kanallar bulunmaktadır. Şunu belirtmekte fayda var Hotbird uydusu artık eskisi kadar popüler bir uydu değil. Şifresiz olarak yayın yapan kanalların %90’ı kalitesiz satış ve pazarlama kanallarıdır.
Türksat haricinde bir uydu daha izlemek istiyorsanız kesinlikle Astra uydusunu tercih etmelisiniz, zira şu an Astra uydusundaki şifresiz kaliteli kanal sayısı diğer uydulardan çok daha fazla.


Email: arkurim@gmail.com

See more
See more