Tải về KUGO TV APK cho Android - Miễn phí - Phiên bản mới nhất

qr

Phiên bản mới nhất

TênKUGO TV APK
Phiên bản1.0.5 (100005)
Cập nhật09 th 01, 2019
Nhà phát triểnKujtesa Net
IDcom.kujtesa.kugotv
Lượt cài đặt50.000+
Thể loạiỨng dụng, Giải trí

Ứng dụng KUGO TV

Argëtim në xhepin tuaj!

Shikoni kanalet tuaja të preferuara nga platforma KUJTESA, ligat e sportit, ërmbajtjen VoD me filmat më të ri, seriale, dokumentarë dhe më shumë, vetëm në KUGO TV.

KUGO TV është platforma më e re nga Kujtesa, të cilës mund t’i qaseni lehtësisht nga telefoni juaj i mençur apo tableti, nëpërmjet internetit. Me një klikim në telefonin tuaj të mençur ose nga tableti, ju mund të transmetoni pamjen në televizorin tuaj, me kualitet të lartë, nëpërmjet ‘casting’. KUGO TV mund të shfrytëzohet nga 4 pajisje në të njëjtën kohë.

Karakteristikat kryesore:

- Shikoni më shumë se 180 kanale të Kujtesa Live

- Zgjedhni nga libraria e pafund e filmave, serialeve, dokumentarëve në Video Klubin e KUGO

- Shikoni ligat më ekskluzive të sportit si: Champions League, Europa League, BundesLiga Gjermane, Super Liga Turke, Kupa e Spanjës ‘Copa del Rey’, NBA dhe EuroLeague e basketbollit

- Ndëgjoni radiot më të njohura vendore në çdo kohë


Për t'u qasur në KUGO TV ju duhet të keni username dhe password. Ju lutem telefononi në 0800 400 40 për detaje !
Đọc thêm