WiGöz - Whatsapp Takip icon

WiGöz - Whatsapp Takip

1.2 · Jan 31, 2021

Download WiGöz - Whatsapp Takip APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.2 (3)
UpdatedJan 31, 2021
DeveloperOVA AVO
IDcom.ovaavosoftware.wigoz
Installs100,000+
CategoryApps, Tools

WiGöz - Whatsapp Takip app

Whatsapp Tracking message notification

Aile güvenliğiniz için tasarlanmış whatsapp takip uygulamasıdır.

Aileniz için üst düzey güvenlik sunar!
Ailenizin ve sevdiklerinizin whatsapp aktivitelerini size mesaj olarak bildirir. Karşı tarafın Her yazışmasında size mesaj bildirimi gönderir. Herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz kadar numara girerek sınırsız whatsapp takip yapmanıza olanak sağlar. Dilediğiniz bireyin numarasını ekleyerek güvenli bir şekilde kontrol altına almanıza yardımcı olur. Basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde günlük özet raporları ve detaylı raporlara ulaşmanıza yardımcı olur. İnternet bağlantınız kopsa dahi uygulama çalışmaya devam eder, WiGöz whatsapp takip uygulaması bu durumdan etkilenmez. Kişi ayarlarından dilediğiniz zaman çevrimiçi, çevrimdışı ve durum mesaj bildirimlerini kapatabilirsiniz.

WiGöz whatsapp takip uygulaması sadece ebeveynler için kullanıma yöneliktir. Farklı amaçlar ile kullanımda sorumluluk kullanıcıya aittir.

Ücretlendirme; WiGöz uygulaması ücretli bir servistir. Ücretlendirme ülkelere göre farklılık gösterebilir. Abonelik sistemi yoktur. Paket aldıkça kullanırsınız.

Wigöz uygulaması ile çevrimiçi ve çevrimdışı bildirim mesajlarını alırsınız. Ailenizin ve sevdiklerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Okuma ve görme gibi bir özelliği yoktur.

Email: wigozapp@yandex.com

Read more

You May Also Like