qr

Wyprawka - Ciąża, Poród, Dziecko, Mama APK

Layette. Create a layette for the baby. Calm pregnancy, childbirth, mother and child.

Version1.1.2 (14)
UpdatedJul 16, 2020 (4 weeks ago)
DeveloperSoftnauts
CategoryApps, Parenting
IDcom.softnauts.wyprawka
Installs5,000+

Jak najlepiej przygotować się na przyjście dziecka 👶i nie stracić głowy podczas zakupów🛍? Aplikacja wyprawka stworzona została z myślą o przyszłych mamach 🤰, które stoją przed sporym wyzwaniem – skompletowaniem wyprawki dla noworodka 🍼🧸❤️.

Wychodząc Ci z pomocą przygotowaliśmy przejrzyste listy zakupów, dzięki którym będziesz mogła spokojnie i komfortowo przygotować wyprawkę dla dziecka 🚼🍼. Znajdziesz na nich spis wszystkich niezbędnych produktów i akcesoriów przeznaczonych zarówno dla Ciebie 👩‍, jak i Twojego maluszka, wraz ze szczegółowymi opisami i praktycznymi poradami dotyczącymi ciąży, porodu i pierwszych miesięcy życia dziecka 👶❤️🍼🧸.

Aby ułatwić Ci korzystanie z aplikacji podzieliliśmy ją na dwie osobne kategorie – DO SZPITALA i DO DOMU. W dziale DO SZPITALA 🏥 stworzyliśmy listę wszystkich elementów wyprawki, które spakujesz do torby przeznaczonej na porodówkę🍼❤️. Znalazły się na niej rzeczy, które będę Ci potrzebne w trakcie porodu, a także w pierwszych dniach życia maleństwa.
W kategorii DO DOMU 🏠 umieściliśmy spis niezbędnych ubranek, akcesoriów i sprzętów codziennego użytku dla mamy 🤰 i 👶 dziecka, które powinny znaleźć się w Twoim domu.

Funkcje:
- Dodawanie listy. Chcesz utworzyć własną listę? Nic prostszego! W aplikacji Wyprawka możesz to zrobić w kilka sekund.
- Odznaczanie i usuwanie produktów z listy. Zakupiłaś już potrzebny produkt dla siebie lub dziecka? Spakowałaś go do torby przeznaczonej do szpitala? Odznacz go na liście i przejdź do kolejnego. Jeśli uznasz, że jakaś rzecz jest Ci niepotrzebna po prostu ją usuń.
- Dyskusje. Zapytaj o poradę innych mam, porozmawiaj z nimi o swoich obawach lub po prostu dzielcie się ze sobą radością z ciąży i wspierajcie się nawzajem w oczekiwaniu na poród.
- Aplikację Wyprawka możesz mieć zawsze przy sobie, na przykład, gdy najdzie Cię ochota na spontaniczne zakupy dla siebie i dziecka. Dzięki niej masz pewność, że nie zapomniałaś o żadnej ważnej rzeczy i możesz ze spokojem cieszyć się ostatnimi tygodniami ciąży. Przekonaj się sama!
- Ustaw datę podoru aby śledzić postępy swoich przygotowań

https://www.instagram.com/wyprawka_app/

Disclaimer: Aplikacja Wyprawka nie jest powiązana z zarejestrowanymi trademarkami PregLife, BabyApp, Moja ciąża z eDziecko.


Email: kontakt@promocjedladzieci.pl

See more

See more