Description: Yaagle Messenger APK

Packagecom.wYaagleMesenger_8913566
Version1.0 (1554551705)
UpdatedApr 25, 2019 (11 months ago)
Release dateApr 24, 2019 (11 months ago)
Installs10
DeveloperYAAGLETR
Emailyaagletr@gmail.com
ReportReport this app?

YAAGLE MESSENGER

Yaagle Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. Yaagle Messenger, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Mesaj, sesli arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS'ten Yaagle Messenger'a geçiş yapın.

NEDEN YAAGLE MESSENGER KULLANMALI:

• ÜCRET YOK:Yaagle Messenger, arkadaş ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi) kullanır. Böylece her mesaj veya arama için ödeme yapmanıza gerek kalmaz.* Yaagle Messenger kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur.

• MULTİMEDYA: Fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alın.

• ÜCRETSİZ ARAMA: Aileniz ve arkadaşlarınızı, başka bir ülkede olsalar bile,Yaagle Messenger Araması kullanarak ücretsiz arayın.* Yaagle Messenger aramaları, telefonunuzun konuşma paketindeki dakikalarınız yerine İnternet bağlantınızı kullanır.
• GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın, böylece aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişimde kalın.