Yavuz Selim Ortaokulu icon

Yavuz Selim Ortaokulu

1.1.0 · Feb 02, 2021

Download Yavuz Selim Ortaokulu APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.1.0 (2)
UpdatedFeb 02, 2021
DeveloperYavuz Selim Ortaokulu
IDcom.hopayavuzselim
Installs5+
CategoryGames, Education

Yavuz Selim Ortaokulu game

Hopa is the official application of Yavuz Selim Secondary School.

Yavuz Selim Ortaokulu uygulaması, yaşadığımız bu zor şartlarda öğrencilerimizle daha etkili iletişim halinde olmak amacıyla başta EBA olmak üzere, çeşitli platformlarla öğrencilerimizle iletişim halinde olmaya çalışmaktayız. Bu bağlamda sadece okulumuz öğrencilerine, öğretmenlerine ve yöneticilerine açık olan, öğrencilerin birbirleriyle ve öğretmenleriyle iletişim halinde olmaları amacıyla geliştirilmiştir.

Soru Paylaşma Modülü

Öğrenciler yapamadığı veya anlamadığı herhangi bir sorunun fotoğrafını cep telefonundan çekip bu modül sayesinde paylaşmaları amaçlanmıştır. Diğer öğrenciler de bu sorularda arkadaşlarına soruyu nasıl çözebileceği konusunda yardımcı olmaya çalışmaları hedeflenmektedir. Sorunun çözümünde en doğru şekilde yardımcı olmaya çalışan öğrencinin verdiği cevap soruyu soran öğrenci tarafından doğru cevap olarak seçilir. Verdiği cevap, doğru cevap seçilen öğrenci puan kazanır.

Diğer Paylaşımlar Modülü
Öğrencilerin yazdıkları hikayeleri, şiirleri, günlük hayatta karşılaştıkları ilginç anıları, çalışma yöntemlerini... vb paylaşabilecekleri bölümdür.

Soru Bankası Modülü
Ölçme ve Değerlendirme Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yayınladığı sorularla zenginleştirilecek olan öğrencilerin soru çözmelerini, doğru ve yanlış sayılarını kaydedebilecekleri modüldür.

Konu Anlatımı Modülü:
Çeşitli kaynaklardan derlenen konu anlatımlarının yer aldığı, öğrencilerin konuyu tamamladığını kaydedebileceği bir modüldür.

Mesajlaşma Modülü
Öğrencilerin öğretmenleriyle ve öğretmenlerin birbirleriyle anlık mesajlaşabileceği bir modüldür.

Ayrıca öğrencilerin çalışma programı yapabilecekler, deneme sınavlarının sonuçlarını görebilecekleri, sayaç ile önemli tarihlerin geri sayım şeklinde gösterildiği, okul içi duyuruları görebilecekleri ve daha bir çok özelliğin sunulduğu bir uygulamadır.

Email: yavuzselimhopa08@gmail.com

Read more

You May Also Like