qr

YDS Kendi Kelimelerin APK

Your own words, with this application, test yourself with your own dictionary

Version1.3 (3)
UpdatedDec 18, 2016 (4 years ago)
DeveloperCihan Çılgın
CategoryApps, Education
IDcom.cihan.ciha.YDS_Kendi_Kelimelerin
Installs1,000+

YDS Kendi Kelimelerin uygulaması ile özellikle bilmediğiniz kelimeleri uygulamaya ekleyerek kendi sözlüğünüzü oluşturun. Bilinen kelimeler yerine sadece zorluk yaşanılan kelimeler eklenerek, yeni kelime öğrenimini amaçlayan bu uygulama BASİT, HIZLI, KULLANIŞLI ve sadece tek bir amaca yönelen yapısıyla bireylerin İngilizce kelime ezberleme de temel yardımcısı olarak YDS ve YÖKDİL gibi sınavlarda sizlerin ana kaynaklarınızdan biri haline gelecektir.

-Kendi kelimelerinizi ekleyin, kendi sözlüğünüzü oluşturun, kendinizi test edin YDS ve YÖKDİL sınavlarına daha rahat hazırlanın.
-Eklenilen tüm kelimeleri liste halinde görüntüleye bildiğiniz gibi, öğrenilen kelimeleri pasif hale getirerek testlerde karşınıza çıkmasını engelleyebilirsiniz.
-İngilizce'den Türkçe'ye testler yapabileceğiniz gibi öğrenimi pekiştirmek amacıyla Türkçe'den İngilizce'ye de testler yapabilirsiniz.
-Kelime paylaşma özelliği ile diğer kullanıcılar ile kelimelerinizi paylaşabilir onların paylaştıkları kelimeleri kendi sözlüğünüze ekleye bilirsiniz.

Tag:YDS, KPDS, UDS, IELTS, TOEFL, YÖKDİL, İngilizce Test,İngilizce Kelime, .

What's New

Kelime silme eklendi.
Türkçe karakter hataları giderildi.
Yanlış cevaplanan sorularda doğru cevabı gösterme efekti eklendi.
Kelime paylaşma alanı eklendi: Kendi sözlüğündeki kelimeleri diğer kullanıcılarla paylaş veya diğer kullanıcıların paylaştığı kelimeleri kendi kelimelerine ekle.

Email: cihancilgin@gmail.com

See more