qr

YKS EDEBİYAT - Yazar Eser Quiz APK

WGS LETTERS - is a game that involves LYS Author Author Author and Literary Works.

Version1.1.3 (1001003)
UpdatedMay 27, 2018 (2 years ago)
DeveloperAttic Salt Visual Novel
CategoryApps, Education
IDaki.yidinsoy.edebiquiz
Installs10,000+

YKS Edebiyat uygulamamızla yazar eser YKS edebiyat soru bankası 9.Sınıf Edebiyat, 9.Sınıf Türkçe 10.Sınıf Edebiyat, 10.Sınıf Türkçe 11.Sınıf Edebiyat ve 12.Sınıf Edebiyat Konularını kararak bir Yazar - Eser arşivi oluşturmuş, LYS notlarınızı toplu olarak tekrar etmenizi sağlamak için yapılmıştır.

Renklendirme ve görsel ezber teknikleriyle LYS Edebiyatın şifrelerini, pek çok konu içeren LYS Cumhuriyet Dönemi Edebiyatı ile kararak tekrar etmenizi, LYS Edebiyat Kartlar / Resimli hafızanıza doping etkisi yaratmayı amaçlamaktadır.

LYS Edebiyatta çıkmış sorular arasında önemli bir yer tutan yazar eser ilişkisi sorularında hem bir konu anlatımı hem de bir soru cevap sistemi görecek bu yazar eser uygulamasını siz öğrencilerle paylaşıp, bir diğer yazar eser eşleştirme oyunu olarak, LYS edebiyat oyunları arasında öğrencilerimizin kullanımına sunuyoruz.

YGS Türkçe / Edebiyat Ardından girilen LYS Edebiyat yeni adıyla YKS Edebiyat soru sayısı azalmış gibi görülse de artık tüm soruların Edebiyat temelli gelmesinden ötürü öğrenciler için önem katsayısı değişmemiş önemli bir alandır.

Öğrencilerimizin eserleri sadece ezberlemekle kalmayıp Yazar Eser özetlerini tekrar etmelerini öneririz.

*LYS Edebiyat soru bankası

*LYS Edebiyat Şifreleri çözmeye yardımcı

*LYS Edebiyat Hafıza sistemi

*Soru Cevap

*Yazar Eser

*Eser Yazar

*Edebiyat yazar eser quiz / kısa sınav sistemi

*Konu anlatımı resimli kartlar

What's New

Bilgi modu geliştirildi.

Email: uwebava@gmail.com

See more
See more

See more