qr

yolluyo APK

'm sending. What happened'm sending bits!

Version7.0.5 (705)
UpdatedFeb 14, 2018 (2 years ago)
Developeryolluyo
CategoryApps, Shopping
IDcom.yolluyo.market
Installs1,000+

NE BİTTİYSE YOLLUYO!

* Görselli ve güncel fiyatlı onbinlerce ürün
* 45-60 dakika içinde teslim imkanı
* Farklı ödeme seçenekleri

Türkiye’nin en büyük dükkanı yolluyo, bakkal, market, kasap, manav, pastane, butik pastacı ve yöresel üreticilerden on binlerce farklı ürün seçeneğini kapınıza kadar ulaştırıyo :)

/// NASIL ÇALIŞIR \\\

Mahallenizdeki iş yerlerinden anında alışveriş yapabilme ve etrafınızdaki yeni iş yerlerini keşfetme imkanı yolluyo’da! Üye olup adresinizi girin. Adresinize hizmet veren iş yerini seçin ve alışverişinize başlayın. İş yerinde bulunan ürünlerden dilediğinizi seçin ve siparişi tamamlayın. Siparişi tamamladıktan sonra iş yeri siparişlerinizi adresinize en geç 45-60 dakika içerisinde ulaştırır.

İlçe, mahalle, ürün ve iş yeri arama özellikleriyle de hızlı bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

/// ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ \\\

Seçtiğiniz iş yerindeki tüm ürünler arasından sipariş verebilirsiniz, böylece çok daha fazla ürüne kolayca ulaşırsınız. Tek yapmanız gereken, yolluyo’ya girip adresinizi yazdıktan sonra çıkan iş yerlerinden dilediğinizi seçmeniz ve o dükkandaki ürünlerden istediğinizi sepetinize eklemeniz! İş yerindeki tüm ürünler görsel ve fiyatlarıyla artık yolluyo’da da olacağı için, toplu alışverişlerinizi bile kolayca yolluyo’dan yapabilirsiniz.

Ayrıca özel günler için pasta tasarımları, Türkiye’nin dört bir yanından yöresel ürünlere de yolluyo’dan ulaşmanız mümkün.

/// ÖDEME SEÇENEKLERİ \\\

Bizde çeşit çeşit ödeme seçeneği var. İster kredi kartınızla ister nakit ödeyebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz iş yerinde online ödeme, Multinet ya da Ticket geçiyorsa, ödemenizi bunlarla da yapabilirsiniz. Ayrıca, yolluyo’da aynı sepetin farklı dükkanlardaki fiyatını karşılaştırabilir, böylece en uygun fiyatı yakalarsınız.

/// KAPIYA TESLİM \\\

Seçtiğiniz iş yeri, siparişinizi ortalama 45-60 dakika içerisinde kapınıza ulaştırır. İstanbul dışı teslimatlar ise iş yerinin belirlediği zaman aralığında gerçekleştirilir.

İstanbul’un 17 ilçesinde 130’dan fazla iş yeriyle hizmetinizdeyiz. Eğer yaşadığınız bölge henüz yolluyo listesinde değilse, hemen üye olun, yakınınızda hizmet vermeye başladığımızda size haber verelim.

Müşteri Hizmetlerimiz ise her daim yanınızda! 0 850 333 80 80 numaralı telefondan veya merhaba@yolluyo.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Email: merhaba@yolluyo.com

See more