Yook Artık Bilgi Yarışması APK

Yook Artık Bilgi Yarışması

1.0.5

Download Yook Artık Bilgi Yarışması APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version1.0.5 (10)
UpdatedDec 13, 2018
DeveloperYook Artık
IDcom.yookartik.bilgiyarismasi
Installs10,000+
CategoryGames, Trivia

Yook Artık Bilgi Yarışması Game

Do you trust your knowledge and knowledge?

Eğlenebileceğiniz ve eğlenirken de yeni bilgiler öğrenebileceğiniz Yook Artık Bilgi Yarışması'nda "Genel Kültür", "Tarih", "Edebiyat", "Coğrafya", "Sanat" ve "Spor" olmak üzere 6 farklı kategoriden oluşan binlerce soru bulunmaktadır. Oyunda bulunan çarkı isterseniz rastgele çevirin isterseniz de yarışmak istediğiniz kategoriye getirin ve oyuna başlayın. Seçim sizin.

Sorular 4 farklı zorluk seviyesinden oluşmakta ve karışık olarak gelmektedir. Doğru cevap verdiğinizde "Doğru-Yanlış" kategorisinde 10, diğer kategorilerde ise 20 puan kazanırsınız. Yanlış cevap verdiğinizde oyun biter. Emin olmadığınız veya bilmediğiniz sorularda size sunduğumuz jokerlerden istediğinizi kullanabilirsiniz. Bu jokerler "Yüzde 50", "Soruyu Değiştir" ve "Soruyu Doğru Cevapla" olmak üzere 3 tanedir. Jokeriniz biterse "Joker Kazan" butonuna basarak yeni joker hakları kazanabilirsiniz.

Topladığınız puanlar ile En Yüksek Puan alan ilk 50 kişi arasına girebilir ve daha sonra açıklayacağımız hediyelerden kazanabilirsiniz.
Read more