下载适用于 Android 的 aZall APK - 免费 - 最新版本

qr

最新版本

版本1.3 (3)
更新日期2021年08月12日
开发者Küresel İnovasyon
IDcom.azallmobile
安装次数10+
分类应用, 购物

aZall 应用

aZall.com is an e-commerce company founded with an investment of five million dollars.

aZall.com, Demir şirketler grubu tarafından beş milyon dolarlık yatırım ile kurulan bir e- ticaret şirketidir. Demir Şirketler Grubu’nun, 20 yılı aşkın tecrübesi ile inşaat, mekanik, enerji sistemleri gibi projelerde yatırımları bulunmaktadır.

E- ticaret sektöründe geniş kapsamlı ve inovatif projeler ışığında hayata geçirilen ve Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden birisi olmayı hedefleyen aZall.com ile, kazan- kazan sistemi sayesinde herkesin iyi kazançlar elde etmesi planlanmaktadır.

aZall.com’da Güvenli Alışveriş

aZall.com, DNA’sında bulunan güçlü iletişim yeteneği sayesinde müşterileri ile arasında güven bağını organik olarak oluşturmaktadır. aZall.com bünyesinde her işletme mağaza açamaz; e-ticaret sektöründe yeterliliğini ispatlayan ve güvenilir işletmelerin mağaza açmasına onay verilir. Bu noktada aZall.com, müşteriler ile mağazalar arasında köprü görevi görerek, e-ticareti güvenilir kılmaktadır.

aZall.com’da yapılacak olan alışverişlerde BDDK onaylı ödeme sistemi kullanılmaktadır. Böylece hem müşterilerin ödemeleri, hem de mağazaların alacakları devlet güvencesi altındadır.

aZall.com’un Yenilikçi Projeleri

aZall.com sadece ticarette değil, sosyal sorumluluk alanında da üzerine düşen görevleri yerine getirmeyi hedeflemektedir. Projelerini hayata geçirirken topluma öncülük etme bilinci ile hareket etmektedir.

aZall.com vasıtasıyla alışveriş yapan her birey, aZall.com’daki derneklerden birini seçerek, alışverişinden hemen sonra ilave bir tutar ödemeden, aZall.com iş birliği ile dernek bağışı yapabilmektedir. Şeffaflığı ilke edinen anlayışımız doğrultusunda; sizlerin alışverişi sayesinde hayatlarına dokunduğumuz aileleri her ay düzenli çıkan bültenlerimizde paylaşacağız.

Sosyal sorumluluk üzerine geliştirmeye devam ettiğimiz projelerde, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile olan bağlarımızı güçlendirecek projelere daima imza atacağız.

Doğru ve etkili yönetilen Reklam ve Pazarlama Faaliyetleri sayesinde; mağazaların ürünlerini kolaylıkla yayınlayıp, yüksek trafik erişimine sahip olmalarına olanak sağlayarak, ilk yılda 1 milyar TL’lik bir ticaret hacmi yaratılması hedeflenmektedir.

Modaya Yön Veren Tasarımlar
Teknolojinin Hızını aZall’da Yakala
Mutlu Anneler, Mutlu Bebekler
Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri ile Baştan Yarat
Bir Yaşam Alanı Hayal Edin, Tesciline Yardım Edelim
Evde, Okulda ve İş Yerinde Kullanılabilen Kırtasiye Malzemeleri ve Ofis İhtiyaçları Bir Arada
Evinizin Market İhtiyaçları Bir Tık Uzağınızda
Sporunuzu Asla Ertelemeyin
Otomobil ve Motosiklet Tutkunlarına Müjde
Her Zevke Uygun Kitap, Müzik, Film Seçenekleri
阅读更多内容