Harika Kanatlar Uzayda APK

Harika Kanatlar Uzayda

1.0

翅膀是在空间很大的空间冒险游戏以一种有趣的方式开始了。

广告

最新版本

版本
更新
2018年5月15日
开发者
分类
安装次数
10,000+

App APKs

Harika Kanatlar Uzayda 游戏

What do you think the new journey super wings space ?
Super Wings space's all age child and young can play easily. Now awardable in play store. Let's create super wings hero and start new journey in the space.

This game you can step the clouds and jump going to go move between planets. If get the green gold you can survive a white.

Together in the game keeping the starts this open the map and character.

Let's make score in the game with stars. newest game in the this area. Dont forget the download Super Wings game in the play store.

Harika Kanatlar Uzayda Oyunu ile yeni gezegenlerde yeni maceralara ne dersiniz ?

Her yaş çocuğun ve gencin rahatlıkla oynayabileceği Harika Kanatlar Uzayda Oyunu play store' de yerini aldı. Sizde Harika Kanatlar kahramanınızla yeni gezegenlerde zorluk dolu maceralarda yerinizi alın.

Harika Kanatlar Uzayda oyununda bulutlara basarak zıplayıp yeni gezegenlere giden yolda bir çok zorluk sizi bekliyor olacak. Yeşil altınları alarak oyun içerisinde geçici bir süre yanmama şansı sizleri bulacak.

Ayrıca oyun boyunca topladığınız yıldızlar' la birlikte yeni harita ve yeni karakteri alabileceksiniz.

Harika Kanatlar Uzayda Oyununda topladığınız yıldızlar ile skorunuzu artırın. Harika Kanat oyunları arasında en yenisi olan Harika Kanatlar Uzayda oyununu play store' den hemen edinmeyi unutmayın.
阅读更多内容