Find the real estate ad you are looking for with Emlakjet's mobile application and publish your ads!

Advertisement

Latest Version

Version
Update
Nov 16, 2022
Developer
Category
Installs
100,000+

App APKs

Emlakjet: Emlak Ara & İlan Ver APP

Emlak Arıyorsan Cevap Net: Emlakjet!
Emlakjet mobil uygulaması üzerinden binlerce emlak ilanlarına bakabilir, aradığın evi uygulamanın sunduğu ücretsiz hizmetler yardımıyla kolayca bulabilirsin. Satılık veya kiralık ev, villa, dubleks, arsa, iş yeri ve konut projeleri gibi birçok emlak ilanını içerisinde bulunduran Emlakjet; bünyesindeki jetfırsat ilanlarının detayında fiyat endeksleme özelliği hizmetini de sunuyor.
Emlakjet’in sunduğu hizmetler arasında başka neler mi var?
Aradığın tüm ev, iş yeri, arsa, konut ve konut projeleri ilanlarını listeleyerek, dilediğin özellikleri filtreleyip harita üzerinde dolaşabilir, aradığın ilana konumuna göre karar verebilirsin. Ayrıca filtreler içindeki Yakınında Ara özelliğini kullanarak çevresinde olmak istediğin ulaşım imkanları, alışveriş noktaları ve sağlık kuruluşlarına yakın ilanları görebilirsin.
İlan detayını incelediğinde ilgili emlak ofislerine ulaşabileceğin mesaj ve telefon iletişim seçenekleri, emlakçının seçtiğin ilana benzer ilanlarını veya diğer ilanlarını görebileceğin öneri modülleri ve fiyat endeksi özelliği seni karşılar. Ayrıca Yakınında Neler Var özelliği ile ilan çevresindeki imkanları keşfedebilirsin.
Jetfırsat Satılıklar özelliğiyle fiyat avantajı bulunan jetfırsat ilanları filtrelenmiş bir şekilde görebilirsin. Fiyatı Düşen Satılık ve Fiyatı Düşen Kiralık ilanların listelendiği sayfada önceki fiyatına göre fiyatı düşmüş olan ilanları kolaylıkla keşfedebilirsin.
İster emlak ofisi ister bireysel hesabınla ilanlarını istediğin yerden pratik bir şekilde yönetebilirsin. Hesabındaki benzer ilanları, bölgendeki sahibinden ilanları ve konut projelerini rahatlıkla görebilirsin.
Emlakjet’in yenilenen uygulamasında hayatını kolaylaştıran hizmetler arasında dahası da var!
Jetsat uygulaması ile evini 5 gün gibi kısa bir sürede kolayca satabilir, paranı anında nakde çevirebilirsin!
O Ev Beni Bulsun hizmeti ile aradığın evdeki dilediğin özellikleri formu doldurarak bizimle paylaşabilir, Emlakjet aracılığıyla aradığın evi bulacak uzman ofislerle iletişime geçebilirsin!
Read more