Sahin juego deriva puede ser modificado.

Publicidad

Última Versión

Versión
Actualizar
11 jun. 2015
Desarrollador
Categoría
Descargas
5.000.000+

App APKs

Şahin Modifiye ve Drift 3D GAME

Türkiye’nin unutulmaz efsanelerinden biri olan ve hala ondan vazgeçemeyen binlerce insanın olduğu şahin arabaları şimdi de Android işletim sistemli mobil araçlarda drift ve modifiye için hazır bekliyor! Eğer sizler de Şahin kullanmayı özlediyseniz veya seviyorsanız o zaman hemen Şahin Modifiye ve Drift 3D oyununu indirin ve maceranın tadını çıkartın!

Şahin Modifiye ve Drift 3D ile arabalarınızı istediğiniz gibi kaydıracağınız gerçekçi drift oyunu içinde kendinizi gösterebileceksiniz. Bu oyunda üstelik cihazınızı direksiyon olarak da kullanılabilen rahat bir yönlendirme sisteminin keyfini çıkartabilirsiniz.

Şahin Modifiye ve Drift 3D oyunumuz aslında sizlere tam kapsamlı, gerçekçi drift keyfini sunacak. Şahin Modifiye ve Drift oyunu ile sizler 3D bir araba kaydırma ve modifiye oyununun tadına varın!

Google Play Store üzerinden en çok indirilen ve geçekçi fizik motoru sistemine sahip olan Şahin Modifiye ve Drift 3D ile sizler efsanevi arabamız olan Şahin ile tamamen 3D drift simülasyonu içinde kendinizi göstereceksiniz. Her geçen gün geliştirilmeye devam eden bu oyunda maceradan maceraya koşacaksınız! Haydi şahine atlayın ve gaza basın!
Más información