Télécharger MultiSport APK pour les Android - Gratuit - Dernière version

Publicité

Dernière version

NomMultiSport APK
Version1.11.4 (45)
Mise à jour21 oct. 2021
DéveloppeurBenefit Systems SA
IDcom.multisport
Installations100 000+
CatégoriesApps, Santé et remise en forme

Application MultiSport

Une application gratuite qui remplacera votre carte physique MultiSport!

Z aplikacją MultiSport szybko znajdziesz obiekty sportowe w Twojej okolicy. Co więcej, aplikacja działa jak fizyczna karta oraz dowód tożsamości w jednym! Możesz wchodzić do obiektów bez pokazywania karty ani dokumentu – wystarczy, że zweryfikujesz swoją tożsamość w aplikacji. Masz więcej niż jedną kartę? Zarządzaj wygodnie wszystkimi w jednym miejscu – dodawaj, usuwaj oraz rejestruj wizyty w aplikacji.

Co znajdziesz w aplikacji:
● Wyszukiwarka obiektów – wyszukaj obiekty sportowe w Twojej okolicy i stwórz listę ulubionych miejsc oraz aktywności.
● Mobilna karta – aplikacja MultiSport jest jak mobilna karta. Dodaj numer karty, wgraj swoje zdjęcie do aplikacji, potwierdź tożsamość podczas wizyty w obiekcie i gotowe. Przy każdej wizycie po prostu generujesz kod QR, skanujesz i wchodzisz!
● Karty dodatkowe – rejestruj wejścia grupowe do obiektów za pomocą jednego konta w aplikacji.
● Treningi online – trenuj tam, gdzie jesteś i kiedy tylko możesz. Pogoda na zewnątrz nie dopisuje? Zostań w domu i wybierz program treningowy dopasowany do Twoich potrzeb.
● MultiSport Kids – z kartami MultiSport Kids lub MultiSport Kids Aqua Twoje dziecko może wybierać w różnych aktywnościach. Basen, taniec, sztuki walki, parki linowe czy ścianki wspinaczkowe to tylko niektóre z nich! Oprócz tego w aplikacji dostępne są bajki czytane przez Agnieszkę Więdłochę, kosmiczne aktywności – zajęcia ruchowe dla dzieci w warunkach domowych z animatorami Atmosfery MultiSport, a także rodzinne treningi, które porwą Was do wspólnej zabawy.
● Krokomierz – monitoruj swoją dzienną aktywność fizyczną, stawiaj świadomie kroki i stale podnoś sobie poprzeczkę.
● Zapasowy kod QR – nawet jeśli nie masz dostępu do Internetu, możesz nadal rejestrować się na zajęcia w obiekcie sportowym. W aplikacji znajdziesz zapasowy kod QR dostępny offline.

Dla kogo przeznaczona jest aplikacja:
● Możesz pobrać i korzystać z aplikacji za darmo jeśli masz już fizyczną kartę MultiSport.
● Większość funkcji wymaga posiadania aktywnego konta w Strefie MultiSport. Konto możesz założyć na stronie www.kartamultisport.pl;
● Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na terenie Polski.
Lire la suite