RTSH TANI APK

RTSH TANI

1.1.4.1

Scarica RTSH TANI APK per Android - Gratis - Ultima versione

Ultima versione

NomeRTSH TANI APK
Versione1.1.4.1 (12)
Aggiornata21 giu 2021
SviluppatoreRTSH Tani
IDsk.antik.tinetmobile
Installazioni100.000+
CategoriaApps, Intrattenimento

App RTSH TANI

Ndiqni kanalet e RTSH-se kudo jeni! Emisione, filma, sport, ecc. Per cdo moshe.

Ndiqni programet tona Radio dhe TV ne telefon, tablet, Android box apo Android TV. VoD me filma shqiptare dhe te huaj. Kanale informative dhe argetuese, filma per femije e te rritur, programe shkollore, futboll, basketboll, tenis, F1, Moto GP etj.
Provojeni dhe do te mbeteni te kenaqur me cfaredo interenti te keni, mjafton 1 Mbps per te na ndjekur dhe cilesia rritet ne varesi te internetit tuaj.
Na shkruani nese keni probleme apo sugjerime.
Ulteriori informazioni