qr

Şifalı Bitkiler (İnternetsiz) APK

Medicinal Herbs-Oils-based medicinal teas and Bitksel Solutions Disease

Version2.18.SB (18)
UpdatedJan 28, 2020 (9 months ago)
DeveloperHokkabazSoft
CategoryApps, Health & Fitness
IDcom.kksal55.sifali_bitkiler
Installs100,000+

Google Play'de yer alan en geniş kapsamlı Şifalı bitkiler-Şifalı yağlar-Şifalı çaylar ansiklopedisidir.
Uygulama içersinde;
742 adet şifalı bitki açıklaması ve resmi
127 adet şifalı çay tarifi
112 adet şifalı yağ bulunmaktadır. Ayrıca;
1000 lerce farklı hastalığa iyi gelen bitkisel çözümler yer almaktadır.
Eğer bir rahatsızlığınız veya rahatsızlık olarak düşündüğünüz bir sıkıntınız varsa bu uygulama kesinlikle işinize yaracaktır. Sağlık sorunlarımıza doğal yöntemler ile çözüm aradığımızda doktara gitmeden önce bu uygulama sayesinde araştırma yapabilirsiniz.
Uygulamada aramış olduğunuz bitkinin tüm faydaları,varsa zararları, tüm botanik bilgisi, hangi ortamlarda büyütülebileceği veya üzerinde yapılan araştırmalar yer almaktadır.
Uygulamanın en güzel özelliklerinden biriside rahatsızlığınızı belirttiğinizde rahatsızlığınızı giderecek şifalı bitki karışımları,şifalı çay tarifleri veya iyi gelecek şifalı yağ tariflerini hizmetinize sunmaktadır.
Uygulama içerisinde bulunan herhangi bir şifalı bitki,şifalı çay veya şifalı yağları arkadaşlarınız ile facebook,twittter gibi sosyal ağlarda paylaşabilir, yine bu şifa karışımlarını arkadaşlarınıza E-mail yada SMS olarak yollayabilirsiniz.
İstediğiniz şifalı bitki,şifalı çay veya şifalı yağları favori özelliğini kullanarak kaydedebilir ve daha sonra kolayca ulaşabilirsiniz.
Uygulama telefonunuzda extra herhangi bir izin isteğinde bulunmaz ve telefonunuzda minimum düzeyde şarj harcar. Cihazınızda herhangi bir ısınma sorunu gerçekleştirmez.


Bu uygulamada yazılar,görseller ve videolar bir hastalığın tanısı ve tedavisi için öneri niteliği taşımamaktadır. Yaşamış olduğunuz sağlık sorunu için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri ve şifalı bitkilerin kullanımı için doktorunuzdan tavsiye alınız. Şifalı bitkiler, şifalı yağlar, şifalı bilgiler, şifalı çaylar, şifalı tarifler kategorilerimizi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.


Email: bluemobilsoftware@gmail.com

See more
See more

See more