Download FlashScore - wyniki na żywo APK for Android - Games - Free - Latest Version

qr

FlashScore - wyniki na żywo APK

The most accurate live results, statistics and information from over 30 sports.

Version3.12.6 (254)
UpdatedApr 26, 2021 (2 weeks ago)
DeveloperFlashScore Poland
CategoryApps, Sports
IDeu.livesport.LiveSports_pl2
Installs1,000,000+

Z FlashScore nie przegapisz już żadnej bramki. Po prostu wybierz interesujące Cię mecze, zespoły albo zawodników z ponad 6000 rozgrywek, które obsługujemy. Nasze powiadomienia poinformują Cię o każdym ważnym momencie w meczu.


SZYBKIE I DOKŁADNE WYNIK SPORTOWE

• SZEROKI ZASIĘG RELACJI: W naszej aplikacji znajdziesz piłkę nożną, tenis, siatkówkę koszykówkę, piłkę ręczną i 33 innych sportów. Obsługujemy ponad 6000 wydarzeń z całego świata – możesz śledzić ponad 1200 odrębnych zawodów!

• SZYBKOŚĆ: Kiedy zostaje zdobyta bramka, pokazana zostaje czerwona kartka, zakończy się set lub tercja Ty dowiesz się o tym tak szybko, jak kibicujący na żywo.


KONIEC Z PRZEGAPIONYMI MECZAMI I WIADOMOŚCIAMI Z OSTATNIEJ CHWILI

• ULUBIONE ZESPOŁY I MECZE: Nie marnuj czasu i śledź tylko swoje wybrane mecze, zespoły i rozgrywki.

• POWIADOMIENIA I ALERTY: Rozpoczęcie meczu, składy wyjściowe, bramki – nie przegapisz już tego. Po prostu dodaj mecz ulubionych w aplikacji na swoim smartfonie, a będziesz o wszystkim wiedział dzięki powiadomieniom.

• SYNCHRONIZACJA: Czy używasz kilku urządzeń, komputera, tabletu i smartfona? Jeśli tak, to jesteśmy na to przygotowani. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem twoje spersonalizowane ustawienia będą dostępne na każdym z nich.


TABELE I SZCZEGÓŁY MECZU

• KOMENTARZ LIVE: Nie możesz zobaczyć meczu w TV? Nie ma problemu. Będziesz na bieżąco śledząc nasz szczegółowy komentarz live.

• SKŁADY I POJEDYNKI BEZPOŚREDNIE: Czy chciałbyś znać skład wyjściowy przed rozpoczęciem meczu? Mamy go z wyprzedzeniem. Ponadto możesz sprawdzić historię pojedynków bezpośrednich pomiędzy drużynami.

• TABELE LIVE: Jedna bramka może dużo zmienić. Nasze tabele live pokażą Ci, czy zdobyty gol wpływa na pozycję drużyny i klasyfikację strzelców.

What's New

- Połączyliśmy poprzednie sekcje "Moje zespoły" i "Moje mecze" w jedną sekcję Ulubione. Znajdziesz ją w dolnym menu, a dzięki różnym opcjom w ustawieniach z łatwością dopasujesz ją do swoich wymagań.
- Po dotknięciu konkretnej drużyny lub ligi w profilu dowolnego piłkarza, przejdziesz bezpośrednio do profilu wybranego zespołu lub podsumowania sezonu ligowego.
- W szczegółach meczu tenisa lub darta możesz dowiedzieć się, czy gracz jest rozstawiony w turnieju, a także pozycję jego rozstawienia.

Email: support@flashscore.pl

See more
See more