¡Envíe y reciba paquetes desde un casillero de paquetes de manera fácil y conveniente con InPost Mobile!

Publicidad

Última Versión

Actualizar
2 ago. 2022
Desarrollador
Categoría
Google Play ID
Descargas
5.000.000+

App APKs

Aplicación InPost Mobile

Aplikacja InPost Mobile wprowadza szereg możliwości, dzięki którym korzystanie z Paczkomatów jest proste jak nigdy!

👉 Wysyłasz bez etykiety
Swoją paczkę nadasz wygodnie w InPost Mobile – bez drukowania etykiety, 24/7 i w dowolnym Paczkomacie. Wystarczy jednym kliknięciem otworzyć skrytkę zdalnie, zeskanować kod QR lub wpisać kod nadania w Paczkomacie i gotowe!

👉 Otwierasz skrytkę zdalnie
Jedną z głównych funkcji aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie i nadawanie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu Paczkomatu. Kliknij w przycisk „Otwórz skrytkę zdalnie”, a Twoja skrytka otworzy się sama!

👉 Przedłużasz czas odbioru przesyłki
Każdy użytkownik aplikacji może wygodnie przedłużyć czas odbioru przesyłki z Paczkomatu o 24 h. Usługa przedłużenia czasu odbioru jest bardzo intuicyjna – na 12 godzin przed upłynięciem terminu odbioru paczki w apce pojawi się przycisk „Przedłuż”. Należy w niego kliknąć, zapłacić i… gotowe!

👉 Zwracasz paczki szybko i wygodnie
Męczące zwroty zakupów online? Nie z nami! Każdy użytkownik InPost Mobile może w wygodny sposób zwrócić przesyłkę do sklepów partnerskich! Nie trzeba drukować etykiety, wystarczy wypełnić dane zwrotu i nadać przesyłkę w dowolnym Paczkomacie.

👉 Bez problemu przekierujesz paczkę kurierską
Nie będzie Cię w domu, a spodziewasz się kuriera InPost? Teraz w apce możesz wygodnie przekierować paczkę kurierską do Paczkomatu, PaczkoPunktu lub do sąsiada. Wystarczy, że klikniesz „Przekieruj” przy wybranej przesyłce, a następnie wybierzesz nową preferowaną opcję dostawy.
👉 Umieszczasz przesyłkę w Strefie Ułatwionego Dostępu
Strefa Ułatwionego Dostępu to rozwiązanie, które umożliwia dostawę paczek do niżej położonych skrytek w Paczkomacie. Funkcjonalność jest skierowana do osób niewysokich oraz osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz, aby paczka została umieszczona w Strefie, w szczegółach przesyłki przy pytaniu „Czy umieścić przesyłkę w Strefie Ułatwionego Dostępu?” wybierz przycisk „Aktywuj”.

👉 Masz wszystkie paczki w jednym miejscu
Przesyłki, również te kurierskie, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne w apce od razu po zalogowaniu się.

👉 Odbierasz przesyłki w ramach Multiskrytki
Multiskrytka to opcja, która pozwala na odbieranie wielu przesyłek z jednej skrytki Paczkomatu. Paczki, które znalazły się w Multiskrytce, są w aplikacji zebrane w jeden komunikat i wyróżnione kolorem niebieskim.

👉 Masz Paczkomaty zawsze blisko siebie
W aplikacji z łatwością wyszukasz Paczkomaty i PaczkoPunkty. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe punkty InPost.

👉 Odbierasz paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji opartych na geofencingu, przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy znajdziesz się w pobliżu Paczkomatu. Włącz powiadomienia dla InPost Mobile w swoim smartfonie, określ zasięg radaru w ustawieniach aplikacji i gotowe!

👉 Zawsze wiesz, gdzie jest Twoja paczka
Za pomocą aplikacji możesz śledzić wszystkie paczki, na które czekasz. Co więcej, dzięki powiadomieniom jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki.

👉 Płacisz bezgotówkowo za przesyłki pobraniowe
Możesz zapłacić za przesyłki pobraniowe dzięki szybkim przelewom PayByLink – to proste i wygodne rozwiązanie, które daje Ci swobodę i pełną kontrolę nad zamówieniem.

Tworzysz aplikację RAZEM Z NAMI!
Regularnie aktualizujemy produkt, odpowiadając na sugestie użytkowników. Aplikacja InPost Mobile ma być przede wszystkim dla Ciebie, dlatego zawsze słuchamy tego, co masz do powiedzenia.
Más información