qr

Giymediklerini Paraya Çevir.

Screenshots


Information

Packagecom.gardrops
Version6.7.2 (111)
UpdatedJan 31, 2020 (4 weeks ago)
Size13 MB
Installs 1,000,000+
CategoryShopping
DeveloperGardrops

Description

Gardrobunda kullanmadığın kıyafetlerin var mı?

Onları kolayca sat, paran banka hesabına yatsın. Yenilerine yer açılsın… Gardrops’a istediğin kadar ürünü ÜCRETSİZ olarak yükleyebilir ve hemen satabilirsin.

Nasıl Satış Yapabilirim?

Uygulamayı yükledikten sonra email veya facebook ile kullanıcı girişi yapabilirsin. Menüdeki Satış Yap’a tıkladıktan sonra satmak istediğin ürünün fotoğrafını çek.

Ürünün kolayca bulunması için açıklama yaz. Fiyat belirle ve yükle.

Hepsi bu… Diğer kullanıcılar ürününü incelerken yorum alanından soru sorabilirler. Senden fikir alabilirler. Onlara cevap vererek satışını hızlandırabilirsin.

Nasıl Satın Alırım?

Gardrops üyeleri hiç giymedikleri veya sadece birkaç kez kullandıkları çok iyi durumdaki kıyafetlerini, ayakkabılarını çantalarını çok uygun fiyatlara satarlar. Bu sayede %70 ve üzeri gerçek indirimleri yakalayabilir, gardrobunu inanılmaz fiyatlara yenileyebilirsin.

Gardrops Güvenli midir?

Satın almak istediğin ürünü kredi kartı,banka kartı,havale/EFT seçeneğini kullanarak alabilirsin. Ürünün sorunsuzca eline ulaştığını kargoya verildiği tarihten sonra 4 iş günü geçmeden bize bildirene dek, satıcıya ödeme yapmayacağız.

4 iş günü içinde bize herhangi bildirim yapmaz ve ulaşmaz isen sipariş otomatik olarak onaylanacaktır. Ürün eline geçtikten sonra herhangi bir sorun varsa bunu bize bildirmek için zamanın olacaktır. Destek ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır!

Bir Sorun çıkarsa paranı iade edeceğiz!

Satın aldığın ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya hiç eline ulaşmazsa üzülme! Paranı iade edeceğiz! Daha fazla bilgi ve detaylar için Gardrops Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Bildirimine göz atabilirsin.

... Read more

What's New

Yepyeni bir ürün yükleme tecrübesi! Artık ürün yüklemek çok daha keyifli.
Sizlere daha iyi bir Gardrops tecrübesi sunmak için her geçen gün yeni özellikler geliştiriyoruz. Sıradaki yenilikler için takipte kalın! <3

Sevdiniz mi? Bize puan verin ve yorum bırakın! Sorularınız için; destek@gardrops.com
... Read more

Latest Version

Download Gardrops APK 6.7.2 (Latest Version)

Follow Gardrops updates to get notification whenever new version available. Follow Updates

(*) Download Gardrops APK (CPU: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64 / Android TV, Tablet / Android: 4.4, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10), just click download with more options by using APK Downloader.


Old Versions

Download Gardrops APK (Old Versions)

6.7.2 (111)Jan 31, 2020
6.7.1 (110)Jan 29, 2020
6.7.0 (109)Jan 27, 2020
6.6.3 (107)Jan 17, 2020
See more ❯
See more ❯