GollerCepte Canlı Skor icon

GollerCepte Canlı Skor

8.38 · Mar 25, 2021

Download GollerCepte Canlı Skor APK for Android - Free - Latest Version

qr

Latest Version

Version8.38 (80000306)
UpdatedMar 25, 2021
DeveloperTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
IDcom.tikle.turkcellGollerCepte
Installs1,000,000+
CategoryApps, Sports

GollerCepte Canlı Skor app

With GollerCepte Live Score app, live results from around the world instantly.

GollerCepte Canlı Skor uygulamasında futbol, basketbol ve tenis tutkunları başta olmak üzere sporseverler için birçok spor haberi sunulmaktadır. Canlı skorlar, maç öncesi gelişmeler, puan durumları, son dakika spor haberleri ve transferlere dair daha birçok gelişme GollerCepte Canlı Skor uygulamasında sizleri bekliyor.

GollerCepte Canlı Skor’da hem Süper Lig’e hem de Premier Lig, La Liga ve Bundesliga gibi dünyanın önde gelen liglerine dair spor haberlerini bulabilir, EuroLeague ve NBA hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

“Her gol 100 MB” oyunu ile seçtiğiniz maçta atılan gollerden ve uygulamaya davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan hediye internet kazanabilirsiniz.

Video İçerikleri İzleyin

GollerCepte Canlı Skor uygulaması ile tüm dünyadan spor haberlerine yönelik video içerikleri de bulabilirsiniz. Futbolcu röportajlarından, son dakika gelişmelerine kadar birçok video içeriği GollerCepte Canlı Skor uygulamasında bulabilirsiniz.

Canlı Maç Skorlarını ve Son Dakika Spor Haberlerini Takip Edin

Canlı İddaa sonuçlarını görebileceğiniz bu uygulama üzerinden güncel Süper Lig fikstürünü ve Süper Lig puan durumunu da inceleyebilirsiniz. Takımınızın son dakika transfer haberlerini bildirim olarak alabileceğiniz bu uygulamada flaş spor haberlerini takip edebilirsiniz.

Maç Tahminlerini Takip Edin

İddaa tahminleri oluşturabileceğiniz GollerCepte Canlı Skor uygulaması sayesinde banko maçları öğrenebilir; canlı maç sonuçlarını takip edebilirsiniz. Gelişmelerden yola çıkarak İddaa analizleri yapabilir ve daha güçlü kuponlar oluşturabilirsiniz.

Dünya Liglerini Takip Edin

Dünya genelinden futbol haberlerini takip edebileceğiniz bu uygulama üzerinden La Liga, Bundesliga ve Premier Lig başta olmak üzere birçok lige dair gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Basketbol Liglerini Takip Edin
GollerCepte Canlı Skor uygulaması ile EuroLeague ve haberleri takip edebilir, NBA maçlarının özetlerini inceleyebilir, maçlarda yaşanan önemli anlara, paylaşılan videolar sayesinde tanıklık edebilirsiniz.

Uygulamanızı Kişiselleştirin

İhtiyaçlarınız doğrultusunda filtrelemeler yaparak GollerCepte Canlı Skor uygulamasını kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin, tuttuğunuz takıma özel maç bildirimleri veya haftalık fikstüre göre seçeceğiniz maçlar için bildirimleri alabilir; canlı sonuçları takip edebilirsiniz. Üstelik birçok bilgiye ücretsiz sahip olabilir ve her hafta ilk golü ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

GOLLERCEPTE CANLI SKOR ABONELİĞİ VE PAKETLER

● Tüm operatör kullanıcıları GollerCepte uygulamasını kullanabilirler.
● Uygulamaya giriş işlemi tamamen ücretsizdir.
● Uygulamadaki bazı özellikler ücretlidir. Kullanıcılar seçecekleri içeriklere göre bu sayfaları görüntülemek için Avrupa Paketi’ne aylık 5,9 TL, Dünya Paketi’ne 9,9 TL İddaa Paketi’ne aylık 14 TL, Standart Paket’e aylık 16,8 TL ve Süper Paket’e aylık 19,6 TL ödeyerek satın alabilirler.
● Ödeme yapıldığına dair e-postanıza Google tarafından fatura gönderilir.
● Google Play üzerinden satın alınan paketlerin yönetimi Hesap Ayarları üzerinden yapılabilir.
● Paket iptali yapılması durumunda; aboneliğinizi paket süresi bitene kadar kullanabilirsiniz.
● Google Play üzerinden paket alımlarında Hesap Ayarlarından paket tercihinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitiminden 24 saat önce üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir.Instagram: https://www.instagram.com/gollercepteofficial/

Email: info@gollercepte.com.tr

Read more

You May Also Like