puhutv เป็นที่ที่คุณสามารถดูออนไลน์ฟรีทีวีซีรีส์และภาพยนตร์ตุรกี

โฆษณา

รุ่นล่าสุด

เวอร์ชัน
ปรับปรุง
8 ก.ค. 2565
นักพัฒนาซอฟต์แวร์
ประเภท
Google Play ID
การติดตั้ง
5,000,000+

App APKs

แอป puhutv

Yeni nesil bir izleme deneyimine #BuGözdenBak!

puhutv, yüzlerce yerli diziyi, ödüllü yabancı filmleri, popüler yabancı dizileri, efsanevi Yeşilçam filmlerini, dünyanın en çok izlenen çocuk animasyonlarını ve puhutv orijinal yapımlarını yüksek görüntü kalitesiyle, istediğin zaman ve istediğin yerden izleyebileceğin yeni nesil bir izleme deneyimi sunar. Üstelik hepsi ÜCRETSİZ.

puhutv ile;

Yargı, Üç Kuruş, Kaderimin Oyunu gibi en güncel televizyon dizilerini kaçırma devri puhutv ile son bulur.Menajerimi Ara, Çukur, Kiralık Aşk, Behzat Ç., İstanbullu Gelin gibi yerli televizyon dizilerinin tüm bölümlerini dilediğin zaman izlersin.The Handmaiden, Nahid, AVA gibi ödüllü yabancı filmlerin keyfini çıkarırsın; Boss Level, The Distinguished Citizen, The Bouncer, Hunger Games, Terminator gibi Dünyanın konuştuğu filmleri ücretsiz izlersin!En Popüler yabancı dizilerle, The Young Pope – The Miniaturist – Roadkill – Mrs. Wilson’un sezonlarının tadını çıkarırsın.Şahsiyet, Fi, Jet Sosyete ve Dip, Formda Kal, Mutluluk Laboratuvarı gibi puhutv orijinal içerikleriyle tanışırsın. Yeşilçam filmleri nostalji ruhunu devam ettirir Türk Sinemasının efsaneleriyle buluşursun.

puhutv'yi istersen www.puhutv.com adresini ziyaret ederek; istersen Android akıllı telefon, TV uygulamalarıyla Play Store'dan indirerek izleyebilirsin.

-----Ücretsiz Üye Olursan----

Yarıda bıraktığın içeriklere istediğin cihazdan ve kaldığın yerden devam edebileceksin.Zevkine göre öneriler alacak, ne izlesem derdinden kurtulacaksın.Listene eklediğin içeriklerin yeni bölümleri geldiğinde ilk sen haberdar olacaksın.

----Bu versiyon ile birlikte----
İzleme deneyiminizi iyileştirecek düzenlemeler gerçekleştirdik. En yeni versiyonumuzu indirerek en iyi deneyime erişin.

Geri bildirimlerinizi dikkate alarak puhutv uygulamasını geliştirmeye devam ediyoruz.Öneri ve yorumlarınızı puhu.uygulama@dygdigital.com mail adresine gönderebilirsiniz.
อ่านเพิ่มเติม