qr

1000Kitap APK

Book readers can share and book excerpts and reviews social network

Version2.10.15 (54)
UpdatedOct 07, 2020 (2 weeks ago)
Developer1000Kitap
CategoryApps, Books & Reference
IDcom.binkitap.android
Installs500,000+

Kitap üzerine kurulu bir sosyal ağ olan 1000Kitap 2012'de kuruldu. 1000Kitap üzerinden okuduğunuz kitaplara dair alıntılar, incelemeler yapabilirsiniz. Kitaplara 10 üzerinden bir puan verip, kitaplarla ilgili okuma durumunuzu da girebilirsiniz. Bu sayede kişisel arşivinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca her kitap ve yazarın altında bulunan istatistikler, alıntılar ve yorumlar aracılığıyla kitapları ve yazarları de inceleyebilirsiniz.

1000Kitap'ın içerisinde 10'larca özellik bulunmaktadır. Söz gelimi yazarları takibe alarak onlar hakkındaki haberleri ve yazarların alıntılarını da akışınızda görebilirsiniz.

Projenin temel amacı her insanın 1000 Kitap okuması. Örneğin popüler bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan İnstagram'da nasılki gezdiği bir yerin fotoğrafını paylaşan biri, sizde gezme isteği uyandırıyorsa 1000Kitap'ta da takip ettiğiniz insanların okuduğunu gördükçe daha çok okuyasınız gelir.

1000Kitap'ın bütün özelliklerine erişebilmek için 1000kitap.com'a girebilirsiniz. Zaman geçtikçe uygulamayı geliştirmeye devam edeceğiz. Bu nedenle sizden gelecek olan geri bildirimler bizim için çok önemli.

Uygulamanın 1k kullanımınızı kolaylaştırmasını dileriz.
İyi okumalar. :)

NOT: 1000Kitap üzerinden kitap okuyamıyorsunuz. Okuduklarınızı, okumak istediklerinizi işaretleyebiliyorsunuz. Okuduklarınızdan alıntılar ve incelemeler paylaşabiliyorsunuz. 1000Kitap bir sanal kütüphane ve sosyal ağdır. Kitapların Instagramı, IMDB'nin kitaplar için olanı gibi düşünebilirsiniz.

What's New

Merhaba değerli okurlar. Bu güncellememizde şunlar var:
-Gönderi detayı ve yorumlar artık arayüz olarak daha şık, daha okunaklı oldular.
-Onaylı hesaplar özelliğimiz yayına girdi.
-İleti paylaşma, okuma hedefi ekleme sayfalarımız daha işlevsel artık.
-Altyapıda, arayüzümüzde ve gece temamızda iyileştirmeler yapıldı. Uygulamamız daha kararlı ve hızlı.
İyi okumalar dileriz.

Email: destek@1000kitap.com

See more
See more